Strona główna» Aktualności» TOOLEX 2016

TOOLEX 2016

TOOLEX.pngZapraszamy do udziału w kolejnej edycji targów TOOLEX, które odbędą się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia, w Sosnowcu w dniach 4-6 października 2016 roku.    . Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania objął Targi patronatem merytorycznym.
Zapraszamy na nasze stoisko – B-585
 
6 października zapraszamy na 4. Seminarium Lasery – współczesne zastosowania przemysłowe.
Nowością tegorocznych Targów jest specjalna STREFA EDUKACYJNA, której celem jest wsparcie transferu wiedzy i rozwój istniejących sieci współpracy pomiędzy sferą szkoleniową obecnych i przyszłych pracowników oraz firm, zajmujących się przemysłem z branży obróbki. Do udziału w niej zaproszono m. in.: przedstawicieli samodzielnych ośrodków B+R współpracujących z przedsiębiorstwami lub stanowiących ich wewnętrzne zaplecze oraz instytucje wsparcia transferu innowacji i wiedzy, takie jak: agencje rozwoju regionalnego, lokalnego, inkubatory przedsiębiorczości, regionalne centra transferu innowacji i technologii, parki naukowo - technologiczne, ośrodki szkoleniowe i firmy konsultacyjne.
STREFA USŁUG 3D to propozycją dla firm œświadczących szeroko pojęte usługi 3D, w tym w szczególności związanych z drukiem 3D, czyli technologią przyrostowego wytwarzania przedmiotów [m,in.: drukarki 3D i ich części, skanery 3D, filamenty, oprogramowanie]
Pobierz bezpłatne zaproszenie na Targi

Do pobrania

Adobe Acrobat Document IZTW_zaproszenie TOOLEX2016.pdf pdf [494.47 KB]
PNG Image IZTW_zaproszenie TOOLEX2016.png png [3.68 MB]