Strona główna» Aktualności» KOMPOZYT EXPO 2016

KOMPOZYT EXPO 2016

banery z numerem48.jpg

7. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Instytut jak co roku objął Targi patronatem merytorycznym. Targi odbędą się w Centrum Targowym Expo Kraków w dniach 5-6 października 2016 r.
Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko – D-48

Odwiedź Targi bezpłatnie – zarejestruj się już dziś

Wystawa ciągle poszerza swój zakres o nowe dziedziny, dzięki czemu udział w niej umożliwia trzymanie ręki na pulsie innowacji. Tegoroczna Targi odbędą się równolegle z 7. Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance oraz 8. Międzynarodowymi Targami Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych Symas.
KOMPOZYT-EXPO to kontakty biznesowe, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści. Każda edycja Targów skupia coraz większe grono Zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. Gośćmi są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie, co świadczy o rosnącej potrzebie innowacyjności.

Do pobrania

Adobe Acrobat Document ZAPROSZENIA ELEKTRONICZNE KOMPOZYT-EXPO'16 PL.PDF pdf [2.07 MB]
Adobe Acrobat Document ELECTRONIC INVITATION KOMPOZYT-EXPO'16 EN.PDF pdf [2.06 MB]
Adobe Acrobat Document KOMPOZYT-EXPO_2016_FOLDER.pdf pdf [3.51 MB]
Adobe Acrobat Document 1. BIULETYN KOMPOZYT-EXPO 2016.pdf pdf [5.31 MB]