Strona główna» Produkty» Obrabiarki i urządzenia erozyjne

Obrabiarki i urządzenia erozyjne

Zadaniowa drążarka elektroerozyjna typ EDIOS 70 CNC

Obrabiarkę tę wykonuje się na zamówienie pod specyficzne wymagania użytkownika. Budowa oparta jest o wysezonowane odlewy żeliwne, dzięki którym osiąga się stabilność parametrów geometrycznych. Dzięki zastosowaniu dedykowanego sterownika mikroprocesorowego z dotykowym ekranem, wyposażonego w system sterowania czasu rzeczywistego, obrabiarka może wykonywać zarówno operacje klasycznego drążenia w 1 - 4 osiach, jak i inne operacje niezbędne w obróbce nietypowych wyrobów.
EDIOS 70 CNC spełnia wymagania obowiązujących norm i dyrektyw UE.

zobacz więcej
 
Mikrowycinarka elektroerozyjna MW-50

Mikrowycinarka elektroerozyjna MW-50

Mikrowycinarka elektroerozyjna MW-50 przeznaczona jest do obróbki bardzo małych i cienkościennych elementów, gdy wymagana jest duża dokładność i wysoka jakość powierzchni obrobionej (np. mechaniczno-elektryczne mikrosystemy MEMS).

zobacz więcej
 
MEDIOS 16, 20, 30, 40, 60

Modułowe drążarki elektroerozyjne typu MEDIOS

Drążarka MEDIOS 30 jest przedstawicielem nowej generacji obrabiarek elektroerozyjnych -drążarek i wycinarek drutowych, zwłaszcza do zastosowań specjalnych.
zobacz więcej
 
UZSD

Generator impulsów typu UZSD

Generatory impulsów typu UZSD o maksymalnym prądzie roboczym 40, 80 i 120 A do drążarek elektroerozyjnych konwencjonalnych i zmechanizowanych, przeznaczone są do zasilania konwencjonalnych drążarek elektroerozyjnych tzn. o sterowanej jednej osi - głównie Z. Generatory mają budowę modułową, która zapewnia łatwy dostęp do układów elektrycznych. Elektroniczny generator impulsów zabudowany jest w dobrze wentylowanej szafie o stopniu ochrony IP44.

zobacz więcej