Strona główna» Aktualności» TOOLEX 2017 – Jubileuszowe Targi w Sosnowcu

TOOLEX 2017 – Jubileuszowe Targi w Sosnowcu

Toolex 2017_59228ca18b8df.gif3-5 października 2017 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się 10. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.
Podobnie jak w latach ubiegłych wraz z Targami TOOLEX zaprezentują się także wystawcy Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo, a także Targów Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA. To połączenie różnych tematów targowych tworzy doskonałą platformę wymiany informacji, doświadczeń i opinii oraz daje możliwość spotkań i pozyskania zamówień w jednym miejscu i czasie.
Instytut jak co roku objął to wydarzenie patronatem merytorycznym.
Zapraszamy na nasze stoisko Instytutu Hala B stoisko B-516. Nasi goście mogą bezpłatnie odwiedzić targi – Zaproszenie należy pobrać i wydrukować a następnie zarejestrować na stronie Organizatora.

10. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki zapowiada się rekordowo. Doceniane przez specjalistów i wysoko oceniane pod względem efektywności targi będą naprawdę imponujące: blisko 500 Wystawców z 16 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek, zaprezentuje nowości z branży na 15 tys. m kw. Targom towarzyszyć będzie bogaty program seminariów i prelekcji.
Więcej informacji na stronie Organizatora

REJESTRACJA ONLINE

ZAPROSZENIE TOOLEX 2017

Do pobrania

JPEG Image ZAPROSZENIE jpg [1.85 MB]