Strona główna» Aktualności» KOMPOZYT-EXPO 2017 – najważniejsze wydarzenie dla branży kompozytowej w...

KOMPOZYT-EXPO 2017 – najważniejsze wydarzenie dla branży kompozytowej w Polsce

banery z numerami_pol10.jpg

Serdecznie zapraszamy na 8. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO, które odbędą się w dniach 11-12 października 2017 r. w Krakowie.
To jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawa ciągle poszerza swój zakres o nowe dziedziny, dzięki czemu udział w niej umożliwia trzymanie ręki na pulsie innowacji. Tegoroczna edycja odbędzie się się równolegle z Międzynarodowymi Targami Izolacji Przemysłowych 4INSULATION w dniach 11-12 października 2017.
Instytut po raz kolejny objął Targi patronatem merytorycznym.
Zapraszamy na nasze stoisko nr W-10.
Wszystkich naszych gości zachęcamy do rejestracji on-line w celu odebrania bezpłatnego biletu wstępu na Targi KOMPOZYT-EXPO 2017. Rejestracja jest aktywna do dnia 9.10.2017 r.
KOMPOZYT-EXPO® to kontakty biznesowe, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści. Każda edycja Targów skupia coraz większe grono Zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. Gośćmi są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie, co świadczy o rosnącej potrzebie innowacyjności.
Podczas Targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę. Wystawcy prezentują usługi oraz maszyny w cyklu produkcyjnym na swoich stoiskach oraz w strefie prezentacji technicznych. W jednym miejscu i czasie docierają do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.
Więcej informacji o Targach na stronie Organizatora