Strona główna» Osiągnięcia» Nagrody i dyplomy» Targi TOOLEX 2017 – 10 lat minęło!

Targi TOOLEX 2017 – 10 lat minęło!

Tagi: medal, nagrody i wyróżnienia, targi, toolex

dyplomTOOLEX2017.jpg10. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbyły się w Sosnowcu w dniach 3-5 października 2017  zakończyła się sukcesem. Doceniane przez specjalistów i wysoko oceniane pod względem efektywności targi były naprawdę imponujące: blisko 500 Wystawców z 14 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek, zaprezentowało nowości z branży na 15 tys. m kw. Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji. Wydarzenie odwiedziło blisko 10 tysięcy zwiedzających.
Dla nas Targi TOOLEX 2017 to także sukces. Od 10 lat wspieramy i promujemy Targi, za co otrzymaliśmy podziękowania i statuetkę podczas Gali wręczenia nagród. Nie było to jedyne wyróżnienie dla Instytutu. Zdobyliśmy także jeden z dwóch Medali Targów TOOLEX 2017 przyznanych przez Jury konkursowe Targów za Sposób wygładzania powierzchni elementów funkcjonalnych wykonywanych metodami przyrostowymi. Bardzo cieszymy się, że ta innowacyjna technologia znalazła uznanie w oczach ekspertów.
Gala wręczenia nagród była nie tylko świętem dla nagrodzonych firm, ale także a może przede wszystkim, świętem dla Organizatorów. Z okazji Jubileuszu życzymy dalszych sukcesów i kolejnych dziesiątków lat spotkań branżowych.
Najbardziej utkwiło nam w pamięci Starcie Szlifierzy 3M – głośne, ale niezwykle widowiskowe wydarzenie, które towarzyszyło Targom.
Kolejna edycja Targów już za rok – 2-4 października 2018 roku.

Galeria