Strona główna» Produkty
  • Wybrany produkt nie istnieje
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Frez ślimakowy

Frezy ślimakowe specjalne

Frezy ślimakowe wykonywane są jako jednolite lub składane (z wklejanymi elementami skrawającymi), z ostrzami z wysokiej jakości stali szybkotnących, najczęściej spiekanych albo z węglików spiekanych, często z warstwą twardą naniesioną metodą PVD, w wielu przypadkach z zarysem specjalnym umożliwiającym np. równoczesne wzdłużne załamywanie krawędzi zębów.

zobacz więcej
 
Weryfikator kodów kreskowych WKK-1

Weryfikator kodów kreskowych WKK-1

przeznaczony jest do ciągłej kontroli, w trakcie procesu konfekcjonowania, produktów takich elementów jak etykiety, ulotki, kartoniki, itp. poprzez kontrolę naniesionych na nie kodów kreskowych. Kontrola taka jest niezbędna, aby zapobiec użyciu w procesie konfekcjonowania elementów z niewłaściwymi informacjami.

zobacz więcej
 

Podajnik ulotek rotacyjny PUR

Podajnik służy do cyklicznego pobierania zgromadzonych w magazynku obiektów przy pomocy ssawki i układania ich pojedynczo na zabudowanym poniżej urządzeniu odbierającym (np. przenośnik zabierakowy). Podajnik może służyć jako urządzenie odliczające bądź dozujące pobierane elementy.

zobacz więcej
 
Zespół kontroli wypełnienia  blistrów KWB-2

Zespół kontroli wypełnienia blistrów KWB-2

Zespół o konstrukcji modułowej, przeznaczony jest do maszyn pakujących tabletki, drażetki lub kapsułki w blistry z folii PVC+AL. KWB-2 zapewnia kontrolę wypełnienia gniazd w blistrach oraz wykrywa z zadawaną dokładnością niewymiarowe lub odkształcone tabletki, drażetki lub kapsułki. Jest szczególnie przydatny w pakowaniu na liniach automatycznych. Zastosowany system wizyjny charakteryzuje się dużą uniwersalnością. Zespół KWB-2 może być łatwo adaptowany do zmieniającej się gamy produktów.

zobacz więcej
 
Płytki PVD

Wieloostrzowe płytki skrawające

Płytki ceramiczne odznaczają się wysoką odpornością na zużycie ścierne, są przeznaczone do obróbki wiórowej szerokiego asortymentu materiałów, takich jak stale normalizowane i utwardzane, żeliwa i stopy specjalne. Płytki te umożliwiają m.in. wydajną obróbkę wykończeniową np. stali utwardzonych i hartowanych o wysokiej twardości, a więc materiałów obrabianych zwykle za pomocą szlifowania.

Płytki wieloostrzowe ceramiczne gatunku TA, wytwarzane na bazie czystego Al2O3, zalecane są przede wszystkim do toczenia żeliwa szarego, jak również stali węglowej w stanie normalizowanym i utwardzonym do twardości 300 HB, a w wersji powlekanej warstwami PVD do obróbki wymienionych wyżej materiałów w przypadku ich gorszej skrawalności. Płytki gatunku TA-Z na bazie Al2O+ ZrO2 przeznaczone są głównie do toczenia wzdłużnego i frezowania płaszczyzn elementów ze stali węglowej, a także żeliwa szarego.

zobacz więcej
 
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10