Strona główna» Produkty» Urządzenia montażowe i kontrolne

Urządzenia montażowe i kontrolne

Weryfikator kodów kreskowych WKK-1

Weryfikator kodów kreskowych WKK-1

przeznaczony jest do ciągłej kontroli, w trakcie procesu konfekcjonowania, produktów takich elementów jak etykiety, ulotki, kartoniki, itp. poprzez kontrolę naniesionych na nie kodów kreskowych. Kontrola taka jest niezbędna, aby zapobiec użyciu w procesie konfekcjonowania elementów z niewłaściwymi informacjami.

zobacz więcej
 
Zespół kontroli wypełnienia  blistrów KWB-2

Zespół kontroli wypełnienia blistrów KWB-2

Zespół o konstrukcji modułowej, przeznaczony jest do maszyn pakujących tabletki, drażetki lub kapsułki w blistry z folii PVC+AL. KWB-2 zapewnia kontrolę wypełnienia gniazd w blistrach oraz wykrywa z zadawaną dokładnością niewymiarowe lub odkształcone tabletki, drażetki lub kapsułki. Jest szczególnie przydatny w pakowaniu na liniach automatycznych. Zastosowany system wizyjny charakteryzuje się dużą uniwersalnością. Zespół KWB-2 może być łatwo adaptowany do zmieniającej się gamy produktów.

zobacz więcej
 
Linia do montażu i kontroli termostatów

Linia do montażu i kontroli termostatów

Linia jest przeznaczona do montażu termostatów samochodowych na trzech stanowiskach. Stanowisko 1. umożliwia automatyczny wcisk króćca w pokrywę termostatu i przekazanie zmontowanego zespołu na stanowisko odkładcze 4, na którym zespół pozostaje przez czas wymagany do wyschnięcia kleju nakładanego na króciec. Na stanowisku 2. realizowana jest kontrola kompletności i orientacji części za pomocą systemu wizyjnego oraz automatyczne skręcanie korpusu z pokrywą. Na stanowisku 3. odbywa się automatyczna kontrola szczelności termostatu zmontowanego, kończąca cykl montażu.

zobacz więcej
 
Linia montażu samochodowych pomp wody

Linia montażu samochodowych pomp wody

Linia do automatycznego montażu samochodowych pompy wody w trzech pozycjach:

pozycja pierwsza - wcisk zaślepki i tulejek

pozycja druga - równoczesny wcisk łożyska i uszczelniacza z kontrolą sił i drogi wcisku

pozycja trzecia - równoczesny wcisk piasty i wirnika z kontrolą sił i drogi wcisku oraz automatyczną korektą wpływu błędów wcisku na pozycji drugiej.

Zmontowaną pompę poddaje się automatycznej kontroli bicia piasty, kontroli obecności prawidłowych gwintów w otworach piasty oraz sprawdzaniu szczelności. Wartości parametrów procesu są na bieżąco mierzone i rejestrowane.

zobacz więcej
 
Automat montażowy UM-1

Automat montażowy UM-1

Urządzenie przeznaczone jest do automatycznego montażu zakrętek składających się z kilku elementów, np. osłonki, gwintowanej wkładki (stosowanej w tzw. bezpiecznych zakrętkach) oraz wklejanej uszczelki.

zobacz więcej