Strona główna» Aktualności» Dni Druku 3D – Kielce, 10-12 kwietnia 2018

Dni Druku 3D – Kielce, 10-12 kwietnia 2018

logo_DniDruk3D.pngSerdecznie zapraszamy na X jubileuszową edycję Dni Druku 3D, która odbędzie się podczas  „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce” w dniach 10 – 12 kwietnia br. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska w Hali B nr B-56.

Będzie to doskonała okazja spotkania i porozmawiania z fachowcami, którzy od wielu już lat specjalizują się w Druku 3D z proszków metali.

Oferujemy m.in. wykonywanie elementów z zastosowaniem druku 3D z metalu. Dysponujemy maszynami do realizacji selektywnego spiekania i topienia laserowego SLS/SLM wiodących producentów światowych. Świadczymy usługi wytwarzania przyrostowego elementów z proszków metali w krótkim czasie i w małych seriach.

 

Wykonujemy:

  • prototypowe elementy o skomplikowanym kształcie i geometrii
  • narzędzia i formy wtryskowe (wkładki z konformalnymi kanałami chłodzącymi)
  • implanty i narzędzia o przeznaczeniu medycznym
  • ażurowe konstrukcje (o strukturze plastra miodu) na potrzeby lotnictwa i kosmonautyki

 

Więcej o naszej ofercie

Dni Druku 3D podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce każdego roku potwierdzają swoją pozycję w branży, gdzie uznawane są za największą tego typu imprezę w Polsce. Z roku na rok gromadzi ona coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się Drukiem 3D. Ekspozycja poprzedniej edycji zajęła całą jedną halę, a najnowocześniejsze rozwiązania prototypowania 3D obejrzało przez trzy dni niemal 12 tysięcy zwiedzających. W targach uczestniczą również przedstawiciele branży skanowania 3d oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Pojawiają się na niej wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski oraz dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Z edycji na edycję wydarzenie zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg. Najbliższa edycja będzie na pewno wyjątkowa!

Do pobrania

Adobe Acrobat Document Stom 2018 - Zaproszenie dla wystawców pdf [1.90 MB]
Adobe Acrobat Document X DNI DRUKU 3D 10-12 KWIECIEŃ 2018.pdf pdf [3.18 MB]