Strona główna» Osiągnięcia» Nagrody i dyplomy» Wyróżnienie Targów STOM-TOOL 2018

Wyróżnienie Targów STOM-TOOL 2018

Sukcesem zarówno dla Organizatorów, jak i dla Instytutu zakończyła się  „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce”, która odbyła się w dniach 10 – 12 kwietnia 2018 roku. Wydarzenie, które stało się obowiązkowym punktem programu targowego dla wielu branż, przyciagnęło rzesze zwiedzających. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na Targach STOM-TOOL i zapoznali się z ofertą i możliwościami Instytutu.

Cieszy nas także werdykt Jury Konkursowego, które przyznało wyróżnienie za sposób wygładzania powierzchni elementów wykonywanych metodami przyrostowymi. Ta wielokrotnie już nagradzana technologia pozwala na znaczącą poprawę jakości powierzchni obrobionej, uzyskanie wysokiego poziomu gładkości, jednolitej struktury geometrycznej, niskiej porowatości warstwy wierzchniej sięgającej 0,1% na głębokości do 0,2 mm w głąb materiału oraz utwardzenia powierzchniowego wpływającego na wzrost trwałości wytworzonych wyrobów. Metoda znajduje zastosowanie podczas wytwarzania elementów funkcjonalnych, np. form wtryskowych. Obróbka realizowana jest przy użyciu narzędzi nagniatających produkcji IZTW.

Podczas uroczystej Gali otrzymalismy od Organizatorów Podziękowania za aktywne wsparcie i życzliwość podczas wspólnej drogi do sukcesu. Instytut od wielu już lat obejmuje Targi patronatem merytorycznym – dlatego pełni nadziei dziękujemy za to wyróżnienie i życzymy Organizatorom i sobie dalszych sukcesów i owocnej współpracy.

Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” to  294 wystawców z 35 krajów, najnowocześniejsze technologie obróbki metali, laserów, robotów przemysłowych i drukarek 3D w 7 halach wystawienniczych. To 1.400 ton pracujących maszyn i 12.000 profesjonalistów odwiedzających wydarzenie. To przede wszystkim prezentacja najnowocześniejszych produktów i rozwiązań w ramach takich wydarzeń targowych jak STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPOSURFACE, PNEUMATICON, Targi Elektroniki i Automatyki TEiA, CONTROL-STOM, STOM-ROBOTICS oraz DNI DRUKU 3D.

Więcej o Targach w MM Magazyn Targowy

Do pobrania

Adobe Acrobat Document Podziękowanie_STOM2018.pdf pdf [1.07 MB]
Adobe Acrobat Document Dyplom_STOM2018.pdf pdf [904.00 KB]
Adobe Acrobat Document MM Magazy Targowy o Targach STOM 2018.pdf pdf [18.52 MB]

Galeria