Strona główna» Osiągnięcia» Nagrody i dyplomy» Nagroda Główna Targów INNOFORM® 2018 w Bydgoszczy

Nagroda Główna Targów INNOFORM® 2018 w Bydgoszczy

Za nami 2. edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®, która odbyła się w dniach 24-26 kwietnia 2018 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

Miło nam poinformować, że w konkursie targowym na najlepsze produkty, wyroby, technologie oraz innowacje w kategorii technologie wytwarzania Instytut otrzymał Nagrodę Główną za Sposób wygładzania powierzchni elementów funkcjonalnych wykonywanych metodami przyrostowymi. Kolejna nagroda dla tej innowacyjnej technologii niezmiernie nas cieszy.

Jedną z imprez towarzyszących Targom była Konferencja Narzędziowo-Przetwórcza, zorganizowana przez Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Krajowy Klaster Kluczowy, podczas której dr inż. Daniel Toboła zaprezentował wykład pt. Nowe możliwości zwiększania właściwości użytkowych narzędzi i części maszyn ze stali utwardzonych poprzez modyfikację ich warstw powierzchniowych.

Targi INNOFORM® rosną w siłę. Tematyka Targów skupia się na najważniejszych zagadnieniach z dziedziny produkcji narzędzi specjalnych, skrawających, przetwórstwa tworzyw, obróbki, łączenia i powlekania metali, materiałów i surowców. Tegoroczną edycję Targów INNOFORM® odwiedzili nie tylko Zwiedzający z Polski, ale także z najdalszych zakątków świata, m.in. z Kongo, Bangladeszu i Malezji. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział niemal 3 000 osób. Na liście Wystawców znalazły się ostatecznie 263 firmy, w tym z Austrii, Czech, Słowacji, Korei Południowej, Japonii, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Włoch.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapoznali się z ofertą Instytutu. Mamy nadzieje na owocną współpracę. Dziękujemy Organizatorom za profesjonalizm. Sama Bydgoszcz nas zauroczyła. Mamy nadzieję na kolejną edycję już za rok.

Do pobrania

Adobe Acrobat Document INNOFORM2018_Dyplom.pdf pdf [1.01 MB]
Adobe Acrobat Document Konkurs Targów INNOFORM® rozstrzygnięty - informacja prasowa.pdf pdf [645.02 KB]
Adobe Acrobat Document Warto stawiać na INNOFORM®! - podsumowanie targów.pdf pdf [632.14 KB]

Galeria