Strona główna» Ogłoszenia» Praca» Ogłoszenie o pracę na stanowisko księgowa / kasjerka

Ogłoszenie o pracę na stanowisko księgowa / kasjerka

Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania

poszukuje osoby na stanowisko:

księgowa / kasjerka

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  1. Prowadzenie bieżącej pracy księgowej w systemie SIMPLE.ERP
  2. Obsługa kasy Instytutu, w tym również kasy walutowej
  3. Obsługa i rozliczanie delegacji, w tym zagranicznych oraz rozliczanie zaliczek
  4. Wprowadzanie do sytemu księgowego wyciągów bankowych, przygotowywanie przelewów, rozliczanie należności i zobowiązań
  5. Ewidencja, wprowadzanie i księgowanie faktur zakupu materiałów, usług i zakupów inwestycyjnych
  6. Wystawienie faktur sprzedaży, w tym m.in. faktur z tytułu realizowanych zleceń, z tytułu najmu lub sprzedaży materiałów
  7. Księgowanie kosztów wg wewnętrznych procedur i zleceniowego rachunku kosztów na realizowane zlecenia.

Wymagania:

  1. Wykształcenie ekonomiczne w zakresie rachunkowości - minimum średnie
  2. 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej rachunkowości podmiotów, np. w biurze rachunkowym, w dziale księgowości przy wykorzystaniu systemu informatycznego
  3. Umiejętność obsługi systemu informatycznego, mile widziana znajomość SIMPLE.ERP – moduł finanse-księgowość oraz moduł obrót materiałowo-towarowy
  4. Doświadczenie w prowadzeniu i obsłudze kasy, mile widziane również doświadczenie w obsłudze kasy walutowej
  5. Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, zasad księgowania, planu kont i zasad prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych oraz znajomość ustawy o podatku od towarów i usług w zakresie potrzebnym do wystawiania faktur sprzedaży i księgowania faktur zakupu, w tym faktur dotyczących transakcji unijnych
  6. Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  2. Stabilną pracę w jednostce naukowej w kilkudziesięcioletnią tradycją

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie  w terminie do 29 maja 2018 r. drogą elektroniczna na adres:   następujących dokumentów:

  1. List motywacyjny
  2. Curriculum Vitae
  3. Dokumenty potwierdzające wykształcenie (dyplom, świadectwo, itp.)
  4. Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje (np. certyfikat księgowy, dyplomy ukończenia kursów księgowych, podatkowych, itp.)