Strona główna» Ogłoszenia» Praca» Ogłoszenie o pracę na stanowisko Inspektora Nadzoru Inwestycyjnego

Ogłoszenie o pracę na stanowisko Inspektora Nadzoru Inwestycyjnego

INSTYTUT ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGII WYTWARZANIA
ZATRUDNI PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

INSPEKTORA NADZORU INWESTYCYJNEGO
SPECJALISTA DO SPRAW NADZORU BUDOWLANEGO.

WYMAGANIA
• wykształcenie średnie lub wyższe budowlane z uprawnieniami
oraz
• umiejętność praktycznego zastosowania wiedzy technicznej w zakresie:
- technologii i organizacji budowy
- konstrukcji budowlanych
- znajomości przepisów Prawa Budowlanego i Kodeksu Postępowania Administracyjnego
- obsługi komputera
- wskazane 3-5-letnie doświadczenie zawodowe.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• współdziałanie z Kierownictwem Inwestora w sprawach dotyczących planowania i realizacji zadań inwestycyjnych,
• sporządzanie kosztorysów,
• udział w negocjacjach dotyczących wyboru wykonawcy robót w oparciu o konkurs ofert lub
przetarg w zależności od zakresu finansowego przedsięwzięcia
• . nadzorowanie realizacji robót według:
- ustalonego w kosztorysie zakresu robót
- wymaganej technologii wykonania,
- wartości kosztorysowej,
- zgodności z wymogami BHP,
- prowadzenie korespondencji z wykonawcami w sprawach technicznych
w tym wpisy do Dziennika Budowy,
- uczestniczenie w odbiorach końcowych wykonanych robót,
- rozliczenie kosztów robót.

WYNAGRODZENIE
Do uzgodnienia
Forma zatrudnienia: do uzgodnienia.