Strona główna» Aktualności» Zbliża się Małopolska Noc Naukowców 2018 – rejestracja od 19 września...

Zbliża się Małopolska Noc Naukowców 2018 – rejestracja od 19 września godz. 9.00

Małopolska Noc Naukowców 2018

28 września 2018 r. odbędzie się Instytucie kolejne wydarzenie w ramach Małopolskiej Nocy Naukowców organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego we współpracy z partnerami, którymi są jednostki naukowe, instytuty i centra badawcze oraz szereg innych instytucji zaangażowanych w promocję nauki z całego województwa małopolskiego. Program obejmuje rozmaite dziedziny nauki. Jak co roku odbędą się pokazy, wykłady, prezentacje przy urządzeniach, otworzą się drzwi niedostępnych na co dzień laboratoriów.

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich ciekawych świata laboratoriów i nietypowych maszyn do wzięcia udziału w naszych pokazach!

Szczegółowy program Nocy w Instytucie znajdziesz tutaj

Zapisy ruszają w środę 19 września o godzinie 9.00.
Wyślij mail na adres:
Podaj imię i nazwisko, temat oraz godzinę.

Program wszystkich wydarzeń organizowanych w ramach MNN dostępny jest na stronie: http://nocnaukowcow.malopolska.pl/program

Dojazd bezpośredni autobusem MPK  nr 130 (trasa: Dworzec Główny Zachód- Azory) z ul. Pawiej (przystanek początkowy). Proszę wysiąść na ul. Wrocławskiej (3. przystanek po przystankach: Politechnika i Nowy Kleparz), przejść kilkanaście metrów ul. Wrocławską w kierunku Azorów, a następnie skręcić w prawo w uliczkę z logo IZTW i kierować się w stronę portierni przy bramie wjazdowej.

MAPA DOJAZDU

Do pobrania

Adobe Acrobat Document O MNN2018 pdf [839.40 KB]
Adobe Acrobat Document HARMONOGRAM NOCY NAUKOWCÓW 2018 pdf [632.18 KB]