Strona główna» Ogłoszenia» Praca» Ogłoszenie o pracę na stanowisko Inżynier - mechanik konstruktor

Ogłoszenie o pracę na stanowisko Inżynier - mechanik konstruktor

Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania

poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier -mechanik konstruktor

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  1. Uczestnictwo w pracach badawczo-rozwojowych prowadzonych w Instytucie
  2. Opracowywanie założeń nowych i innowacyjnych urządzeń
  3. Wykonywanie projektów urządzeń i podzespołów wytwarzanych w Instytucie
  4. Uczestniczenie w montażu, uruchamianiu i badaniach urządzeń, stanowisk itp.
  5. Współpraca zespołowa w zakresie prowadzonych prac

Wymagania:

  1. Wykształcenie: wyższe, w zakresie nauk technicznych
  2. Znajomość zasad rysunku technicznego
  3. Praktyczna znajomość oprogramowania 3D Inventor, AutoCad i inne
  4. Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  2. Stabilną pracę w jednostce naukowej z kilkudziesięcioletnią tradycją

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie w terminie do 29 listopada 2018 r. drogą elektroniczna na adres: następujących dokumentów:

  1. List motywacyjny
  2. Curriculum Vitae
  3. Odpis dyplomu ukończenia studiów magisterskich w zakresie nauk technicznych
  4. Świadectwa pracy lub zaświadczenia o zatrudnieniu (jeżeli są)

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania z siedzibą w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 37a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.