Strona główna» Osiągnięcia» Nagrody i dyplomy» Wyróżnienie dla wynalazku IZTW na Targach INNOFORM 2019

Wyróżnienie dla wynalazku IZTW na Targach INNOFORM 2019

Z zakończonych właśnie Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®, które odbyły się w dniach 12-14 marca 2019 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym wracamy z wyróżnieniem za Narzędzia ścierne supertwarde o osnowie polimerowej przeznaczone do obróbki powierzchni kamiennych i betonowych.

Eksperci oceniali nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysoki poziom parametrów eksploatacyjnych, estetykę wykonania, funkcjonalność i cechy ergonomiczne oraz potencjalne zagrożenia dla środowiska pracy i środowiska naturalnego. Oto laureaci konkursu towarzyszącego Targom INNOFORM® na najlepsze produkty, wyroby, technologie i innowacje targowe.

Komisja Konkursowa pod przewodnictwem prof. dra hab. inż. Tomasza Sterzyńskiego przyznała następujące nagrody:

- w kategorii maszyny, narzędzia i urządzenia obróbcze

Główną nagrodę – statuetkę Łuczniczki - otrzymała firma Multi-Instal Robert Tłuczewicz za Stację laserową ToolRoom FSS, producent Vision Lasertechnik GmbH;

Wyróżnienia przyznano firmie TENACO Sp. z o.o. za System wydająco-pomiarowy, producent TOOLCLOUD; Instytutowi Zaawansowanych Technologii Wytwarzania za Narzędzia ścierne supertwarde o osnowie polimerowej przeznaczone do obróbki powierzchni kamiennych i betonowych oraz CNCArt Marek Fiołka za system wierteł modułowych KenTIP FS, producent: Kennametal Inc.

- w kategorii techniki pomiarowe i przyrostowe oraz oprogramowanie CAE

Wyróżnienie otrzymała firma Core 3Di Sp. z o.o. za Freeform Injection Moulding (FIM).

Targi INNOFORM z roku na rok rosną w siłę dzięki dobrej współpracy organizatorów, czyli Bydgoskiego Klastra Przemysłowego oraz Targów w Krakowie Sp. z o.o.  Podczas tegorocznej, trzeciej już edycji na powierzchni 2626 m2 ofertę zaprezentowało 366 producentów i dystrybutorów z 26 krajów. Targi odwiedziło 3701 specjalistów z całego świata (30% więcej niż w roku 2018).

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® w dniach 3-5 marca 2020 roku.

 

Do pobrania

Adobe Acrobat Document INNOFORM2019_Wyróżnienie_Dyplom.pdf pdf [986.25 KB]

Galeria