Strona główna» Aktualności» Małopolska Noc Naukowców – 27 września 2019

Małopolska Noc Naukowców – 27 września 2019

Małopolska Noc Naukowców 2019

W ostatni piątek września zapraszamy - podobnie jak w latach ubiegłych - do odwiedzenia naszych laboratoriów oraz uczestniczenia w pokazach i  prezentacjach przy intrygujących urządzeniach stanowiących wyposażenie wybranych zakładów badawczych ŁUKASIEWICZ-IZTW.
Jest to kolejne wydarzenie w ramach Małopolskiej Nocy Naukowców organizowanej od lat przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego we współpracy z partnerami reprezentującymi jednostki naukowe, badawcze, edukacyjne i szereg instytucji związanych z nauką oraz zaangażowanych w jej promocję.

Rejestrację mailową na wydarzenie rozpoczynamy 18 września o godz. 9.00 –

Proszę podać imię i nazwisko, tytuł prezentacji, godzinę i grupę, która państwu odpowiada, zgodnie z Harmonogramem

Program obejmujący wszystkie wydarzenia w ramach MNN w całym województwie małopolskim: https://nocnaukowcow.malopolska.pl

Dojazd bezpośredni autobusem MPK  nr 130 (trasa: Dworzec Główny Zachód- Azory) z ul. Pawiej (przystanek początkowy). Proszę wysiąść na ul. Wrocławskiej (3. przystanek po przystankach: Politechnika i Nowy Kleparz), przejść kilkanaście metrów ul. Wrocławską w kierunku Azorów, a następnie skręcić w prawo w uliczkę z logo IZTW i kierować się w stronę portierni przy bramie wjazdowej.

MAPA DOJAZDU

Do pobrania

Adobe Acrobat Document Noc Naukowców 2019_Łukasiewicz_IZTW_Harmonogram pdf [184.12 KB]