Strona główna» Aktualności» 10. Jubileuszowa edycja Targów KOMPOZYT-EXPO® 2019

10. Jubileuszowa edycja Targów KOMPOZYT-EXPO® 2019

KOMPOZYT-EXPO19

Serdecznie zapraszamy na 10. Jubileuszową edycję Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym  EXPO Kraków w dniach 8-9 października 2019. Jak co roku ŁUKASIEWICZ-IZTW objął to wydarzenie patronatem honorowym.

Zapraszamy na nasze stoisko nr W-30 na którym zaprezentujemy nasze najnowsze materiały kompozytowe o właściwościach ultra-ogniotrwałych i luminescencyjnych.

KOMPOZYT-EXPO® to kontakty biznesowe, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści. Każda edycja Targów skupia coraz większe grono Zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. Gośćmi są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie, co świadczy o rosnącej potrzebie innowacyjności. Podczas Targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę. Wystawcy prezentują usługi oraz maszyny w cyklu produkcyjnym na swoich stoiskach oraz w strefie prezentacji technicznych. W jednym miejscu i czasie docierają do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.

Bogaty program towarzyszący zachęca do odwiedzenia Targów.

Zarejestruj się już dziś aby uzyskać bezpłatną wejściówkę!

Więcej informacji na stronie Organizatora