Strona główna» Aktualności» INNOFORM 2020 – Zapraszamy na wspólne stoisko Ł-ITR i Ł-IZTW – nr 89

INNOFORM 2020 – Zapraszamy na wspólne stoisko Ł-ITR i Ł-IZTW – nr 89

INNOFORM 2020.jpg

3 marca 2020 rozpoczyna się 4. edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego. Ta trzydniowa impreza branżowa na dobre zadomowiła się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Podobnie jak w latach ubiegłych Łukasiewicz – Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania weźmie czynny udział w tych Targach. Tym razem zapraszamy na wspólne stoisko z Łukasiewicz – Instytutem Tele- i Radiotechnicznym.
Podczas Targów zaprezentujemy naszą nowość -  narzędzie do nagniatania ślizgowego powierzchni krzywoliniowych obrotowych (np. stempli) z cyfrowym pomiarem ciągłym i rejestracją on-line wartości siły przeznaczone do nagniatania szerokiej gamy materiałów, nawet o twardości do ~65 HRC. Wykorzystując precyzyjny ruch względny diamentowej końcówki nagniatającej wzdłuż profilu nagniatanego detalu, możliwe jest zwiększenie prędkości nagniatania oraz ograniczenie zużycia końcówki nagniatającej.
ŁUKASIEWICZ – ITR zaprezentuje zgrzewarki ultradźwiękowe Sonic Welder przeznaczone do ultradźwiękowego łączenia materiałów z tworzyw termoplastycznych, a także do wykonywania operacji saterowania, nitowania, kształtowania i cięcia. Urządzenia te zaprojektowano zgodnie z koncepcją Przemysłu 4.0 w celu osiągnięcia największej powtarzalności i jakości zgrzewów. Umożliwiają szczelne połączenie zgrzewanych elementów przy zachowaniu estetyki spoiny.

Długa lista wystawców oraz bogaty program towarzyszący to wystarczająca rekomendacja do odwiedzenia nas na Targach – zapraszamy na stoisko nr 89. Zarejestruj się i otrzymaj bezpłatną wejściówkę!

Więcej informacji o Targach.

Do pobrania

Adobe Acrobat Document INNOFORM 2020 ZAPROSZENIE ELEKTRONICZNE.pdf pdf [1.54 MB]
Adobe Acrobat Document MM_MAGAZYN_TARGOWY_INNOFORM_2020.pdf pdf [3.22 MB]