Strona główna» Osiągnięcia» Nagrody i dyplomy» Główna Nagroda Targów INNOFORM® dla Łukasiewicz-IZTW oraz Wyróżnienie...

Główna Nagroda Targów INNOFORM® dla Łukasiewicz-IZTW oraz Wyróżnienie dla Łukasiewicz -ITR

INNOFORM2020Podczas zakończonych w ubiegłym tygodniu 4. Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® w Bydgoszczy po raz pierwszy, wraz z Łukasiewicz-ITR, występowalismy pod nowym wspólnym szyldem ŁUKASIEWICZA. Wspólne stoisko, rozmowy o możliwościach współpracy oraz dwie z czterech  przyznanych podczas Konkursu Targowego nagród to niewątpliwy sukces tego wspólnego przedsięwzięcia.
Główną nagrodę w kategorii maszyny, narzędzia i urządzenia obróbcze - Statuetkę Łuczniczki - przyznano Łukasiewicz – Instytutowi Zaawansowanych Technologii Wytwarzania za Narzędzie do nagniatania ślizgowego z cyfrowym pomiarem ciągłym i sposób nagniatania powierzchni krzywoliniowych obrotowych z rejestracją on-line wartości siły. Autorami wynalazku są dr inż. Daniel Toboła i dr inż. Kazimierz Czechowski z Zakładu Obróbki Skrawaniem i Narzędzi  Ł-IZTW.
Wyróżnienie w kategorii technologie wytwarzania przyznano Łukasiewicz – Instytutowi Tele- i Radiotechnicznemu za Innowacyjną generację systemów ultradźwiękowych w systemie e-diagnostyki układu drgającego.
Komisja konkursowa oceniała nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysoki poziom parametrów eksploatacyjnych, estetykę wykonania, funkcjonalność i korzystne cechy ergonomiczne oraz brak zagrożeń dla środowiska pracy i środowiska naturalnego.
Gratulujemy naszym kolegom sukcesu!

Bogaty program towarzyszący Targom zagwarantował możliwość poszerzenia wiedzy, a otwarcie na młodzież przyczyniło się do promocji najnowszych rozwiązań wśród kadr przyszłości.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.
Kolejna edycja Targów już za rok. Do zobaczenia w Bydgoszczy!

Do pobrania

Adobe Acrobat Document Ł-IZTW_Innoform2020_Dyplom.pdf pdf [819.63 KB]

Galeria