Strona główna» Aktualności

Aktualności

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
22 października 2018

W dniach 16-17 października 2018 odbyły się w Krakowie 9. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, które jak co roku objęliśmy patronatem merytorycznym oraz czynnie w nich uczestniczyliśmy. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawa ciągle poszerza swój zakres o nowe dziedziny, dzięki czemu udział w niej umożliwia trzymanie ręki na pulsie innowacji. Liczni odwiedzający potwierdzają renomę Targów, gwarantują bardzo ciekawe rozmowy i wiele nowych kontaktów.

czytaj więcej
03 października 2018

Kolejna Noc Naukowców 28 września przyciągnęła, podobnie jak w latach ubiegłych, pokaźną grupę zwiedzających. Na prezentacjach w laboratoriach i przy rozmaitych urządzeniach obecna była między innymi młodzież zaproszonych klas drugich z Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 w Krakowie, spora grupa rodziców z dziećmi w wieku ok. 10 lat i więcej, a także osoby przychodzące do nas co roku i wybierające z programu pojedyncze prezentacje, tak aby zostało coś jeszcze do obejrzenia przy okazji następnych Nocy. Dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu i zapraszamy do Instytutu przy okazji kolejnych, które pozwolą zajrzeć do specyficznego ,,warsztatu’’ naszych badaczy.

czytaj więcej
18 września 2018

KOMPOZYT-EXPO 16-17 października 2018

9. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawa ciągle poszerza swój zakres o nowe dziedziny, dzięki czemu udział w niej umożliwia trzymanie ręki na pulsie innowacji. Kolejna edycja odbędzie się w dniach 16-17 października 2018. Instytut po raz kolejny objął patronatem to wydarzenie.
Zapraszamy na nasze stoisko W-76, na którym zaprezentujemy najnowsze rozwiązania w dziedzinie inzynierii materiałowej oraz technologii obróbki materiałów kompozytowych.
Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego biletu na Targi – Rejestracja tylko do 12 października br.
Wiecej o Targach na stronie Organizatora

czytaj więcej
14 września 2018

TOOLEX 2018

Jako Patroni tego ważnego wydarzenia branżowego zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbęda się w Sosnowcu w dniach 2-4 października 2018.
Wzorem lat ubiegłych w tym samym terminie odbędą się również Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA, a także Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo. To połączenie różnych tematów targowych tworzy doskonałą platformę wymiany informacji, doświadczeń i opinii oraz daje możliwość spotkań i pozyskania zamówień w jednym miejscu i czasie.
Pobierz darmowe zaproszenie ze strony naszego partnera Staleo.pl
Szczegółowe informacje o Targach znajdą Państwo na stronie Organizatora

czytaj więcej
06 września 2018

Małopolska Noc Naukowców 2018

28 września 2018 r. odbędzie się Instytucie kolejne wydarzenie w ramach Małopolskiej Nocy Naukowców organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego we współpracy z partnerami, którymi są jednostki naukowe, instytuty i centra badawcze oraz szereg innych instytucji zaangażowanych w promocję nauki z całego województwa małopolskiego. Program obejmuje rozmaite dziedziny nauki. Jak co roku odbędą się pokazy, wykłady, prezentacje przy urządzeniach, otworzą się drzwi niedostępnych na co dzień laboratoriów.

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich ciekawych świata laboratoriów i nietypowych maszyn do wzięcia udziału w naszych pokazach!

Szczegółowy program Nocy w Instytucie znajdziesz tutaj

Zapisy ruszają w środę 19 września o godzinie 9.00.
Wyślij mail na adres:   - podaj imię i nazwisko, temat oraz godzinę.

Program wszystkich wydarzeń organizowanych w ramach MNN dostępny jest na stronie: http://nocnaukowcow.malopolska.pl/program

czytaj więcej
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10