Strona główna» Aktualności

Aktualności

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
10 listopada 2017

Zapraszamy na BEZPŁATNE konsultacje w zakresie nowoczesnych technologii wytwarzania.

Konsultacje nt. Zaawansowane Technologie Wytwarzania - możliwości komercjalizacji wyników badań odbędą się 29 listopada 2017 podczas 22. Międzynarodowych Targów EUROTOOL w Międzynarodowym Centrum Targowo - Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 w Sali Wiedeń A w godzinach 10.00 – 15.30.

Postaramy się sprostać wszystkim wyzwaniom - dobierzemy technologię, narzędzie, urządzenie, podpowiemy gdzie znaleźć finansowanie na wdrożenie, odpowiemy na Państwa pytania.
Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji przez cały okres trwania konsultacji.

Istnieje możliwość umówienia spotkania - e-mail:  - prosimy o podanie tematu i dogodnego terminu/godziny
Zachęcamy do rejestracji !

czytaj więcej
23 października 2017

Targi EUROTOOL 2017

22. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® odbędą się w Krakowie 28 – 30 listopada 2017 roku. Instytut po raz kolejny objął patronatem merytorycznym to wydarzenie.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko W-19 w hali WISŁA.
Pobierz bezpłatne zaproszenie na Targi lub zarejestruj się online

ZAPROSZENIE należy zarejestrować do dnia 24 listopada br. na www.eurotool.krakow.pl  lub wydrukować i wymienić go podczas targów w PUNKCIE REJESTRACJI GOŚCI na bezpłatny bilet wstępu.

czytaj więcej
23 października 2017

19 października br. w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie zorganizowano Święto Szkoły, w ramach którego promowano szkolnictwo zawodowe i atrakcyjność zawodów technicznych. W Święcie wzięli udział m.in. przedstawiciele uczelni technicznych oraz potencjalnych pracodawców przyszłych absolwentów. Gościliśmy już wielokrotnie w Instytucie uczniów z tej szkoły, a tym razem przedstawicie IZTW byli gośćmi szkoły wśród innych firm z branży technicznej. Na stoisku prezentowano przykładowe elementy wykonane w IZTW techniką druku 3D metodą selektywnego spiekania⁄topienia laserowego proszków metali.

czytaj więcej
23 października 2017

Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa złożył na ręce Dyrektora Instytutu Marii Zybury-Skrabalak podziękowania za zaangażowanie w działania związane z przygotowaniem i realizacją Małopolskiej Nocy Naukowców 2017.

czytaj więcej
16 października 2017

8. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO w Krakowie to już historia.
W dniach 11-12 października 2017 r. odbyło się to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Były to naprawdę dobre Targi, jako wystawcy oraz patroni tego wspaniałego wydarzenia czujemy dumę, że wydarzenie rozwija się tak szybko. Wielu ciekawych wystawców, wspaniałe stoiska i eksponaty oraz tłumy zwiedzających mówią same za siebie.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne Targi.

czytaj więcej
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10