Strona główna» Produkty» Maszyny i urządzenia pomiarowe

Maszyny i urządzenia pomiarowe

Modułowy system do pomiaru i analizy topografii powierzchni TOPO 02

Modułowy system do pomiaru i analizy topografii powierzchni TOPO 02

PROFILOMETR I  KSZTAŁTOGRAF

Modułowy system TOPO 02 umożliwia kompletowanie stanowisk do pomiaru i analizy struktury geometrycznej powierzchni, w zależności od potrzeb i wymagań użytkowników. Z modułów systemu można tworzyć dedykowane konfiguracje przyrządów przeznaczonych do pomiarów chropowatości, falistości i profilu pierwotnego lub kształtu.

zobacz więcej
 

Program do analizy topografii powierzchni TOPOGRAFIA

Program do analizy topografii powierzchni TOPOGRAFIA umożliwia przeprowadzenie pełnej analizy zarówno profili, jak i powierzchni zmierzonych z użyciem profilometrów i kształtografów, których dane zapisywane są w formatach txt, xml i csv.

zobacz więcej
 

Współrzędnościowe maszyny pomiarowe Linea NMP 4

Współrzędnościowe maszyny pomiarowe serii Linea4 produkowane są w dwóch wielkościach ze sterowaniem ręcznym (M). Znajdują zastosowanie w kontroli wymiarowej elementów maszyn o złożonych kształtach i dużej liczbie wymiarów. Mogą być stosowane jako samodzielne stanowiska pomiarowo – kontrolne w warunkach produkcyjnych i laboratoryjnych.

zobacz więcej
 
LINEA NMP

Współrzędnościowe maszyny pomiarowe Linea NMP 5

Współrzędnościowe maszyny pomiarowe serii Linea5 i Linea7 produkowane są w kilku typo-wielkościach oraz dwóch odmianach: ze sterowaniem ręcznym (M) i CNC (C). Znajdują zastosowanie w kontroli wymiarowej elementów maszyn o złożonych kształtach i dużej liczbie wymiarów. Mogą być stosowane jako samodzielne stanowiska pomiarowo-kontrolne, zarówno w warunkach produkcyjnych jak i laboratoryjnych. Maszyny pomiarowe serii Linea posiadają przesuwny portal i nieruchomy stół pomiarowy. Istotne dla dokładności oraz stabilności maszyn elementy: stoły, belki i suwaki wykonane są z granitu. Wszystkie zespoły przesuwne przemieszczają się na prowadnicach aerostatycznych. Maszyny wyposażone są w różne typy głowic pomiarowych (elektrostykowe, skaningowe), systemy wymiany końcówek pomiarowych, magazyn głowic i głowice zmotoryzowane. Do pomiarów bezstykowych można zastosować skanerów laserowych. Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie 3D pozwala na pomiary błędów kształtu i położenia, form przestrzennych.
IZTW zapewnia szybki i skuteczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

zobacz więcej