Strona główna» Produkty» Narzędzia ścierne

Narzędzia ścierne

ściernice ze spoiwem metalowym

Ściernice diamentowe i CBN ze spoiwem metalowym

Ściernice diamentowe i z regularnego azotku boru o spoiwie metalowym odznaczają się bardzo wysoką trwałością, co ma duże znaczenie w przypadku ściernic kształtowych.

zobacz więcej
 
ściernice ze spoiwem ceramicznym

Ściernice diamentowe i CBN ze spoiwem ceramicznym

Narzędzia ścierne diamentowe i z regularnego azotku boru ze spoiwami ceramicznymi przeznaczone są do obróbki ściernej ceraminiki specjalnej (tlenkowej, tlenkowo-azotkowej, mieszanej, trudno obrabialnych stali stopowych konstrukcyjnych, narzędziowych i szybkotnących wzbogaconych wanadem, niklem, molibdenem oraz specjalnych stopów wysokoniklowych.

zobacz więcej
 

Ściernice diamentowe i CBN ze spoiwem żywicznym

Szlifując ściernicami diamentowymi i z regularnego azotku boru o spoiwie żywicznym uzyskuje się bardzo wysoką gładkość powierzchni obrabianej.

zobacz więcej
 

Spoiwo ceramiczne do narzędzi diamentowych

Spoiwo ceramiczne, stanowiące mieszaninę szkła układu wieloskładnikowego, tlenku bizmutu i siarczku molibdenu o unikalnych właściwościach fizykochemicznych i mechanicznych, przeznaczone jest do narzędzi diamentowych, stosowanych przede wszystkim w procesach szlifowania, ostrzenia i polerowania ceramiki technicznej i specjalnej, materiałów kompozytowych i wyrobów niemetalowych.

zobacz więcej
 

Spoiwo hybrydowe do narzędzi ściernych

Spoiwo hybrydowe metalowo–ceramiczne przeznaczone jest do narzędzi ściernych supertwardych, zwłaszcza ściernic diamentowych do cięcia, nacinania i szlifowania materiałów ceramicznych, kompozytowych i szkieł.

zobacz więcej