Strona główna» Produkty» Narzędzia ścierne

Narzędzia ścierne

Strona: 1 2

Narzędzia ścierne supertwarde do obróbki powierzchni kamiennych i betonowych

Narzędzia ścierne diamentowe typu zdziery (pady) o osnowie polimerowej przeznaczone są do obróbki powierzchni z kamienia naturalnego oraz powierzchni betonowych.

Zdziery (pady) diamentowe stosuje się do polerowania zarówno niewielkich powierzchni, takich jak posadzki na zapleczach magazynowych sklepów czy w pomieszczeniach gospodarczych, jak i powierzchni wielkogabarytowych np. posadzek w hotelach, biurach, halach produkcyjnych i magazynowych oraz w sklepach wielkopowierzchniowych w celu podniesienia ich trwałości, funkcjonalności oraz estetyki.

zobacz więcej
 
ściernice ze spoiwem metalowym

Ściernice diamentowe i CBN ze spoiwem metalowym

Ściernice diamentowe i z regularnego azotku boru o spoiwie metalowym odznaczają się bardzo wysoką trwałością, co ma duże znaczenie w przypadku ściernic kształtowych.

zobacz więcej
 
ściernice ze spoiwem ceramicznym

Ściernice diamentowe i CBN ze spoiwem ceramicznym

Narzędzia ścierne diamentowe i z regularnego azotku boru ze spoiwami ceramicznymi przeznaczone są do obróbki ściernej ceraminiki specjalnej (tlenkowej, tlenkowo-azotkowej, mieszanej, trudno obrabialnych stali stopowych konstrukcyjnych, narzędziowych i szybkotnących wzbogaconych wanadem, niklem, molibdenem oraz specjalnych stopów wysokoniklowych.

zobacz więcej
 

Ściernice diamentowe i CBN ze spoiwem żywicznym

Szlifując ściernicami diamentowymi i z regularnego azotku boru o spoiwie żywicznym uzyskuje się bardzo wysoką gładkość powierzchni obrabianej.

zobacz więcej
 

Spoiwo ceramiczne do narzędzi diamentowych

Spoiwo ceramiczne, stanowiące mieszaninę szkła układu wieloskładnikowego, tlenku bizmutu i siarczku molibdenu o unikalnych właściwościach fizykochemicznych i mechanicznych, przeznaczone jest do narzędzi diamentowych, stosowanych przede wszystkim w procesach szlifowania, ostrzenia i polerowania ceramiki technicznej i specjalnej, materiałów kompozytowych i wyrobów niemetalowych.

zobacz więcej
 
Strona: 1 2