Strona główna» Aktualności» 17. edycja Targów EUROTOOL®/ 4. Edycja Targów BLACH-TECH-EXPO 2012

17. edycja Targów EUROTOOL®/ 4. Edycja Targów BLACH-TECH-EXPO 2012

Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania - od 16 lat patron merytoryczny targów EUROTOOL - serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska numer 102, na którym zaprezentuje ofertę wybranych wyrobów.

 

17. edycja Targów EUROTOOL®/ 4. Edycja Targów BLACH-TECH-EXPO 2012 

Kraków, 16-18 października 2012 r.

Bogaty przegląd ofert firm z całego świata, gwarancja pozyskania wielu cennych kontaktów biznesowych, możliwość spotkania w jednym miejscu i czasie kilku tysięcy branżowych specjalistów oraz uczestnictwa w niezwykle ciekawym programie towarzyszącym. To podstawowe atuty Targów EUROTOOL® i towarzyszących im Targów BLACH-TECH-EXPO, dzięki którym dla branży obróbki mechanicznej oba krakowskie wydarzenia są jednymi z ważniejszych organizowanych w Polsce.

- Organizujemy ostatnie Targi w kalendarzu imprez branżowych. Firmy mają wiec szansę, aby właśnie w Krakowie podpisać kontrakty i w dobrych humorach zakończyć rok 2012. Obserwujemy spore ożywienie na rynku maszyn, co przekłada się na spore zainteresowanie udziałem w naszych Targach. Do zgłoszonych krajowych liderów branży dołączają kolejne firmy, w tym zagraniczne: m.in.  z Belgi Chin, Czech, Niemiec, Słowacji, Turcji, Włoch, a nawet Indii. Powszechna opinia jest taka, że to w Krakowie robi się najlepsze interesy. Myślę, że nie inaczej będzie w tym roku. Zwłaszcza, że stale rozwijamy formułę Targów – mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

Co nowego w Krakowie?

Wśród mocnych punktów tegorocznej edycji Targów należy z pewnością wymienić Salon Technologii CAx, Salon Kooperacji Przemysłowej, Strefę Wiedzy, w której odbędą się wykłady i seminaria w ramach XI Forum Inżynierskiego Stowarzyszenia ProCAx, cykl seminariów i prezentacji pt. „Obróbka Powierzchniowa Narzędzi” prowadzonych przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej z Warszawy i Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania z Krakowa oraz seminarium dotyczące rozwijania systemów mechatronicznych w oparciu o środowisko MATLAB & Simulink firmy Oprogramowanie Naukowo-Techniczne. Ponadto w ramach Strefy Kariery firmy będą mogły rekrutować pracowników wśród specjalistów, których w zeszłym toku na Targach gościło blisko 7 tysięcy.

Salon technologii przyszłości

Młodych inżynierów nie trzeba przekonywać, że czasy kartek i ołówków mają dawno za sobą. Dlatego nowością tegorocznych Targów będzie Salon Technologii CAx, prezentujący różne, niezwykle przydatne techniki związane z cyfrowym rozwojem produktu, z tzw. szeroko rozumianymi technologiami wirtualnymi. Dzięki udziale w Salonie przedsiębiorcy dowiedzą się więc jak przy pomocy komputera przyspieszyć i zintegrować wszystkie etapy produkcji. Zostaną więc zaprezentowane technologie i rozwiązania obejmujące kompletną drogę produktu: od kreatywnego pomysłu poprzez symulacje i prototyp, aż do gotowego wyrobu.

Salon Kooperacji Przemysłowej, czyli minimalny nakład finansowy – maksymalne korzyści

Salon Kooperacji Przemysłowej to z koeli wyjątkowa i jedyna na polskim rynku oferta uczestnictwa w targach przemysłowych skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw. Udział w Salonie jest dla nich ogromną szansą nawiązania trwałej współpracy z dużymi, rynkowymi graczami przy minimalnym nakładzie finansowym i - co jest podstawowym atutem spotkań targowych - sporej oszczędności czasu. Każdy uczestnik Salonu ma niespotykaną możliwość zaprezentowania swojej oferty kilkutysięcznemu gronu odbiorców, co przekłada się na efekt biznesowy.

 

Więcej o targach na www.targi.krakow.pl

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

31-586 Kraków, ul. Centralna 41a
tel.: +48 12 644 59 32, 644 81 65
fax 12 644 61 41