Strona główna» Usługi» Obróbka i technologie obróbki skrawaniem

Obróbka i technologie obróbki skrawaniem

Centrum obróbkowe tokarskie typu NL2000SY/500 (prod. Mori Seiki) ze sterowaniem CNC jest wydajną i precyzyjną obrabiarką, która posiada wrzeciono główne i przechwytujące o dużych prędkościach obrotowych, sztywną głowicę rewolwerową z napędem dla narzędzi obrotowych, cztery osie liniowe: X, Y, Z, W (w tym przesuw drugiego wrzeciona) i jedną oś obrotową C (umożliwia operacje frezarskie) oraz nowoczesny system sterowania CNC w zakresie operacji tokarskich i frezarskich (sterowanie w 5 osiach X, Y, Z, W i C) z symulacją obróbki.

czytaj więcej

Frezarka typu DMC 75 V linear produkcji firmy Deckel Maho z 5-osiowym sterowaniem CNC jest wydajną i precyzyjną obrabiarką dysponującą nowoczesnymi cechami hightech.

czytaj więcej
Projektowanie narzędzi specjalnych i technologii obróbki wiórowej oraz obróbki wykończeniowej nagniataniem

Wykonujemy na zamówienie usługi projektowania narzędzi i urządzeń specjalnych przeznaczonych do obróbki wiórowej i powierzchniowej zgniotem. Opracowujemy również na zamówienie technologie obróbki skrawaniem i nagniataniem różnych elementów, zwłaszcza o złożonych kształtach, z uwzględnieniem doboru narzędzi i oprzyrządowania oraz parametrów obróbki, a ponadto w razie potrzeby dobieramy obrabiarki do procesu technologicznego. Wykorzystujemy do tych celów m.in. systemy CAD (np. Autodesk Inventor) i CAM (np. NX firmy Siemens).