Strona główna» Informacja Naukowo-Techniczna» Konferencje i szkolenia

Konferencje i szkolenia

Strona: 1 2 3 4

14 kwietnia 2016 roku w Krynicy-Zdroju odbyły się kolejne ,,Warsztaty” organizowane w ramach projektu SINTERCER. Spotkanie robocze pt. ,,Programming and selection of process sintering parameters for multiphase, high melting point and non-equillibrium ceramics” poprowadzili wspólnie prof. Tsutomu Mashimo (Kumamoto University, Japonia) i prof. Krzysztof Wojciechowski (AGH).

czytaj więcej

W ramach projektu SINTERCER (,,Development of sintering centre and know-how exchange for non equlibrium sintering method of advanced ceramic composite materials” – FP7-REGPOT-2012-2013-1) w dniach 14-15 kwietnia 2016 w Krynicy-Zdroju odbyło się Seminarium nt. Field Assistant Sintering Technology and Advanced Materials.

czytaj więcej

W dniu 14 października br. podczas 20. Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® w Krakowie Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania zorganizował Seminarium nt. Zaawansowane Technologie Wytwarzania. Bogaty program przyciągnął liczne grono przedstawicieli przemysłu i uczelni technicznych.

czytaj więcej

Kolejne już 3. Seminarium laserowe zorganizowane przez IZTW w ostatni dzień Targów Toolex cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Niewielką salę konferencyjną wypełnili głównie słuchacze reprezentujący firmy z przemysłu, obecni byli też przedstawiciele mediów i wyższych uczelni. Mamy nadzieję, że nasi goście traktują już udział w tym wydarzeniu jak ,,obowiązkowy” punkt programu targów, czego dowodem są powtarzające się nazwiska na listach obecności. Dziękujemy i zapraszamy na następne seminarium za rok.

czytaj więcej
Strona: 1 2 3 4