Strona główna» Osiągnięcia» Media o nas

Media o nas

Strona: 1 2 3 4 5
Drukowanie 3D z proszków metali - Portal Staleo.pl

Zapraszamy do lektury artykułu nt. wytwarzania przyrostowego elementów o skomplikowanych kształtach z wykorzystaniem technologii druku 3D z proszków metali opublikowanego przez portal Staleo.pl.

Czytaj

W listopadowym numerze miesięcznika Mechanik (nr 11/2017, s. 954) ukazał się artykuł dotyczący 10. jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbyły się w Sosnowcu w dniach 3-5 października 2017 roku. W artykule omówiono najważniejsze wydarzenia towarzyszące Targom, w tym Galę Jubileuszową podczas której naszemu Instytutowi wręczono Statuetkę oraz podziękowania za wspieranie Targów od początku ich istnienia,  a także Medal Targów za „Sposób wygładzana powierzchni elementów funkcjonalnych wykonanych metodami przyrostowymi”. Zapraszamy do lektury!

czytaj więcej

Ogólnopolskie czasopismo techniczne  Świat Obrabiarek i Narzędzi  zamieściło w bieżącym numerze (11-12/2017)  artykuł podsumowujący 10. jubileuszową edycję Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbyły się w Sosnowcu w dniach 3-5 października 2017 roku. W artykule wspomniano o Medalu Targów przyznanym Instytutowi za „Sposób wygładzana powierzchni elementów funkcjonalnych wykonanych metodami przyrostowymi” oraz zamieszczono zdjęcie z Gali wręczenia nagród, na którym uwieczniono laureatów, w tym odbierającego naszą nagrodę
dra inż. Janusza Kalisza (drugi z lewej). Zapraszamy do lektury!

czytaj więcej

W dodatku specjalnym Nauka i Biznes do dziennika Rzeczpospolita (30 stycznia 2017) ukazała się informacja o działalności Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania. W skrócie przedstawiono potencjał Instytutu oraz zaprezentowano ofertę w zakresie usług technologicznych, badawczych i doradczych. Zapraszamy do lektury i współpracy!

czytaj więcej
Wytwarzanie materiałów narzędziowych może być tańsze... Portal Staleo.pl

Zapraszamy do lektury artykułu nt. technologii otrzymywania kompozytów metaliczno-diamentowych przeznaczonych na narzędzia do cięcia i szlifowania materiałów ceramicznych i kompozytowych opublikowanego przez portal Staleo.pl.

Czytaj

Strona: 1 2 3 4 5