Strona główna» Aktualności» Małopolska Noc Naukowców 2015 – 25 września

Małopolska Noc Naukowców 2015 – 25 września

White.pngSerdecznie zapraszamy do odwiedzenia Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania, który otwiera swoje podwoje z okazji Małopolskiej Nocy Naukowców.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 25 września od godziny 18.00.

PROGRAM

Noc Naukowców w Instytucie Zaawansowanych Technologii Wytwarzania daje możliwość zapoznania się z pracami badawczymi w zakresie nowoczesnych materiałów, obróbki metali i materiałów trudno obrabialnych, metrologii technicznej oraz pomiarów hałasu i badania kompatybilności elektromagnetycznej. Naukowcy Instytutu i ich wynalazki zyskały uznanie na arenie międzynarodowej, o czym świadczą liczne prestiżowe nagrody. W tę jedną noc w roku Instytut umożliwia zwiedzającym obserwowanie działania wyjątkowych urządzeń, a nawet wykonanie własnych badań czy przeprowadzenie pomiarów z wykorzystaniem aparatury dostępnej na co dzień tylko dla wykwalifikowanej kadry naukowej.

Zarejestruj się wysyłając maila z wybranym tematem i godziną na adres  

Koordynatorem Małopolskiej Nocy Naukowców jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego 

Szczegółowy program i wszelkie informacje dotyczącego wydarzenia znajdują się na stronie www.nocnaukowcow.malopolska.pl

Dojazd bezpośredni autobusem MPK  nr 130 (trasa: Dworzec Główny Zachód- Azory) z ul. Pawiej (przystanek początkowy). Proszę wysiąść na ul. Wrocławskiej (3. przystanek po przystankach: Politechnika i Nowy Kleparz), przejść kilkanaście metrów ul. Wrocławską w kierunku Azorów, a następnie skręcić w prawo w uliczkę z logo IZTW i kierować się w stronę portierni przy bramie wjazdowej.

MAPA DOJAZDU

Do pobrania

Adobe Acrobat Document INFORMACJA pdf [570.77 KB]
Adobe Acrobat Document PROGRAM pdf [551.25 KB]