Strona główna» Aktualności» Seminarium IZTW Zaawansowane Technologie Wytwarzania - 14 października 2015...

Seminarium IZTW Zaawansowane Technologie Wytwarzania - 14 października 2015 EXPO Kraków

Serdecznie zapraszamy na Seminarium IZTW Zaawansowane Technologie Wytwarzania, które odbędzie się w dniu 14 października 2015 w Sali Budapeszt nowoczesnego kompleksu targowego EXPO Kraków ul. Galicyjska 9 podczas 20. Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®.
 
Program Seminarium
 
Wstęp na Targi oraz udział w Seminarium jest bezpłatny.
 
20. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® są jednym z najważniejszych miejsc spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdego roku profesjonaliści mają okazję dokonać przeglądu prezentowanych maszyn i urządzeń, porównać technologie, jakość i wykonanie.
Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i w tym roku, Instytut objął Targi patronatem merytorycznym.
Targi EUROTOOL® są ważnym katalizatorem innowacji w przemyśle i idealnym rynkiem dla interesów. To w Krakowie każdego roku międzynarodowi producenci i projektanci spotykają użytkowników, a w centrum uwagi jest branża obróbki materiałów i jej kluczowe technologie.
Targi EUROTOOL® umożliwiają poznanie bogatej oferty obrabiarek, drukarek 3D, skanerów, programów wspomagających pracę inżynierów.
Warto być tam, gdzie spotyka się branża!
Zapraszamy na nasze stoisko w Hali Wisła – stoisko nr W-15
Więcej informacji o Targach na stronie Targów EUROTOOL®

Do pobrania

Adobe Acrobat Document Program seminarium pdf [486.09 KB]