Strona główna» Aktualności» Targi KOMPOZYT-EXPO – 25-26 listopada 2015, EXPO KRAKÓW

Targi KOMPOZYT-EXPO – 25-26 listopada 2015, EXPO KRAKÓW

kompozyt_expo_2015.jpg

Wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi materiałami kompozytowymi oraz ich aplikacjami w codziennym i niecodziennym życiu zapraszamy na kolejną edycją Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®. Targi odbędą się w nowoczesnych centrum Targowym EXPO-KRAKÓWw dniach 25-26 listopada br. Po raz kolejny Instytut objął Targi patronatem merytorycznym.

Zapraszamy na stoisko Instytutu – W-37 (Hala Wisła)

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO są cyklicznym wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowanym od 2010 r. w Krakowie. Dedykowane branży kompozytów, zapewniają swoim klientom bezpośredni dostęp do rynków lokalnych i globalnych, pozwalają tworzyć nowe relacje biznesowe, a także stwarzają szereg możliwości promocji.
Towarzyszące Targom seminaria i strefa prezentacji technicznych umożliwiają przedstawienie najnowszych osiągnięć i potwierdzają wielkie znaczenie kompozytów na rynku. Aby dotrzymać kroku nowym trendom, zakres tematyczny Targów jest co roku uaktualniany, dzięki współpracy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z polskich uczelni technicznych. Rosnąca liczba zagranicznych Wystawców na KOMPOZYT-EXPO® pozwala skupić w sercu Europy nowości dotyczące kompozytów z różnych zakątków świata, czyniąc Kraków polską stolicą światowych trendów kompozytowych.
Jest to efekt śledzenia potrzeb rynku branży kompozytów, zmian zachodzących w światowych trendach technologicznych, a przede wszystkim kolejny krok w stronę przedstawienia odwiedzającym pełniejszej oferty innowacji i trendów z branży kompozytów, które stanowią w głównej mierze o konkurencyjności i rentowności firm.
Więcej o Targach na stronie organizatora

Biuletyn Targów nr 1

Biuletyn Targów nr 2

Bezpłatny bilet wstępu – rejestracja on-line

Do pobrania

Adobe Acrobat Document KOMPOZYT-EXPO 2015 ELEKTRONICZNY VOUCHER.pdf pdf [582.52 KB]
Adobe Acrobat Document KOMPOZYT-EXPO 2015 ELECTRONIC VOUCHER.pdf pdf [579.04 KB]
Adobe Acrobat Document BIULETYN KOMPOZYT-EXPO 2015 WRZESIEN.pdf pdf [1.76 MB]
Adobe Acrobat Document BIULETYN NR 2 KOMPOZYT-EXPO 2015 pdf [1.38 MB]