Strona główna» Aktualności

Aktualności

Strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
12 lutego 2018

stom-2018-baner-440x170.jpg
Cykl imprez organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jedną z najważniejszych imprez cyklu są Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, które urosły do rangi dużej europejskiej imprezy branżowej - poświęconej narzędziom i maszynom CNC do obróbki metali - cenionej wśród wystawców w kraju, jak i za granicą. Podczas tegorocznej edycji targów STOM-TOOL 2018 pojawią się liczni producenci obrabiarek oferujący najwyższej klasy maszyny i urządzenia.
XI edycję Targów Instytut objął swoim patronatem merytorycznym. Zapraszamy na nasze stoisko nr A-55. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja będzie równie dobra, a może i lepsza od poprzednich. „Przemysłowa Wiosna” zawita do Targów Kielce od 10 do 12 kwietnia 2018 roku.

Pobierz bezpłatne zaproszenie na Targi STOM 2018

czytaj więcej
13 grudnia 2017

Z radością i dumą informujemy, że pracownik Instytutu dr inż. Daniel Toboła, znalazł się wśród laureatów konkursu o stypendia dla  wybitnych młodych naukowców.
Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia młodym wybitnym naukowcom, prowadzącym wysokiej jakości badania i cieszącym się imponującym dorobkiem naukowym w skali międzynarodowej. W tegorocznej XII edycji konkursu otrzyma je 209 wybitnych młodych naukowców. W konkursie na stypendia dla wybitnych młodych naukowców rozpatrzono 1159 wniosków.
Gratulujemy tak znamienitego wyróżnienia. Życzymy nowych wyzwań badawczych i dalszych sukcesów.

czytaj więcej
12 grudnia 2017

Ogólnopolskie czasopismo techniczne  Świat Obrabiarek i Narzędzi zamieściło w bieżącym numerze (11-12/2017)  artykuł podsumowujący 10. jubileuszową edycję Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbyły się w Sosnowcu w dniach 3-5 października 2017 roku. W artykule wspomniano o Medalu Targów przyznanym Instytutowi za „Sposób wygładzana powierzchni elementów funkcjonalnych wykonanych metodami przyrostowymi” oraz zamieszczono zdjęcie z Gali wręczenia nagród, na którym uwieczniono laureatów, w tym odbierającego naszą nagrodę dra inż. Janusza Kalisza (drugi z lewej). Zapraszamy do lektury!

czytaj więcej
04 grudnia 2017

Zakończyła się jedna z najważniejszych imprez branżowych w zakresie narzędzi i obrabiarek do obróbki materiałów. 22. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® odbyły się w Krakowie 28 – 30 listopada 2017 roku. Instytut po raz kolejny objął patronatem merytorycznym to wydarzenie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko oraz uczestniczyli w Konsultacjach nt. Zaawansowanych Technologii Wytwarzania - możliwości komercjalizacji wyników badań w dniu 29 listopada br.

czytaj więcej
10 listopada 2017

Zapraszamy na BEZPŁATNE konsultacje w zakresie nowoczesnych technologii wytwarzania.

Konsultacje nt. Zaawansowane Technologie Wytwarzania - możliwości komercjalizacji wyników badań odbędą się 29 listopada 2017 podczas 22. Międzynarodowych Targów EUROTOOL w Międzynarodowym Centrum Targowo - Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 w Sali Wiedeń A w godzinach 10.00 – 15.30.

Postaramy się sprostać wszystkim wyzwaniom - dobierzemy technologię, narzędzie, urządzenie, podpowiemy gdzie znaleźć finansowanie na wdrożenie, odpowiemy na Państwa pytania.
Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji przez cały okres trwania konsultacji.

Istnieje możliwość umówienia spotkania - e-mail:  - prosimy o podanie tematu i dogodnego terminu/godziny
Zachęcamy do rejestracji !

czytaj więcej
Strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10