Strona główna» Aktualności

Aktualności

Strona:  11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
17 kwietnia 2018

Sukcesem zarówno dla Organizatorów, jak i dla Instytutu zakończyła się  „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce”, która odbyła się w dniach 10 – 12 kwietnia 2018 roku. Wydarzenie, które stało się obowiązkowym punktem programu targowego dla wielu branż, przyciagnęło rzesze zwiedzających. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na Targach STOM-TOOL i zapoznali się z ofertą i możliwościami Instytutu.

Cieszy nas także werdykt Jury Konkursowego, które przyznało wyróżnienie za sposób wygładzania powierzchni elementów wykonywanych metodami przyrostowymi.

Podczas uroczystej Gali otrzymaliśmy od Organizatorów Podziękowania za aktywne wsparcie i życzliwość podczas wspólnej drogi do sukcesu. Instytut od wielu już lat obejmuje Targi patronatem merytorycznym – dlatego pełni nadziei dziękujemy za to wyróżnienie i życzymy Organizatorom i sobie dalszych sukcesów i owocnej współpracy.

czytaj więcej
17 kwietnia 2018

X jubileuszowa edycja Dni Druku 3D, która odbyła się podczas  „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce” w dniach 10 – 12 kwietnia 2018 roku zgromadziła liczne rzesze zwiedzających. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapoznali się z możliwościami Instytutu w zakresie Druku 3D z proszków metali.

Wydarzenie zakończyło się dla nas sukcesem. Jury Konkursowe wyróżniło technologię wygładzania powierzchni elementów wykonywanych metodami przyrostowymi, która pozwala uzyskać bardzo wysoki poziom gładkości powierzchni, jednolitą strukturę geometryczną powierzchni, niską porowatość oraz utwardzenie powierzchniowe wpływające dodatnio na właściwości użytkowe wytworzonych wyrobów, takie jak trwałość.

czytaj więcej
26 marca 2018

logo_DniDruk3D.png

Serdecznie zapraszamy na X jubileuszową edycję Dni Druku 3D, która odbędzie się podczas  „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce” w dniach 10 – 12 kwietnia br. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska w Hali B nr B-56. Będzie to doskonała okazja spotkania i porozmawiania z fachowcami, którzy od wielu już lat specjalizują się w Druku 3D z proszków metali.

czytaj więcej
01 marca 2018

Etykieciarka EA-3K

Oferujemy Etykieciarkę EA-3K do naklejania etykiet samoprzylepnych na opakowaniach o przekroju kołowym, owalnym, prostokątnym i wklęsło-wypukłym. W maszynie mogą być stosowane etykiety papierowe, wielowarstwowe typu booklet, wykonane z tworzywa sztucznego oraz transparentne. Krótki termin dostawy.

czytaj więcej
12 lutego 2018

new-INNOFORM2018STOISKO139

Zbliża się 2. edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM, która odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2018 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Targi obejmują najważniejsze zagadnienia z dziedziny produkcji narzędzi specjalnych, skrawających, przetwórstwa tworzyw, obróbki, łączenia i powlekania metali, materiałów i surowców. Zwiedzanie Targów można uzupełnić uczestnictwem w imprezach towarzyszących, tj. Konferencja Narzędziowo-Przetwórcza (24 kwietnia), Konferencja Techniki przyrostowe w przemyśle narzędziowo-przetwórczym (25 kwietnia) oraz Giełda Kooperacyjna.
Szczegółowy program imprez towarzyszących
Zarejestruj się aby uzyskać bezpłatny bilet lub pobierz bezpłatne zaproszenie, wydrukuj i wymień na bezpłatny bilet w Punkcie Rejestracji Gości

Zapoznaj się z pierwszym numerem Biuletynu Targowego

Zapoznaj się z drugim numerem Biuletynu Targowego

czytaj więcej
Strona:  11 12 13 14 15 16 17 18 19 20