Strona główna» Aktualności

Aktualności

Strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
13 marca 2019
Ogłoszenie o pracę na stanowisko - Scientific worker
15 marca 2019

Z zakończonych właśnie Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®, które odbyły się w dniach 12-14 marca 2019 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym wracamy z wyróżnieniem za Narzędzia ścierne supertwarde o osnowie polimerowej przeznaczone do obróbki powierzchni kamiennych i  betonowych.

Targi INNOFORM z roku na rok rosną w siłę dzięki dobrej współpracy organizatorów, czyli Bydgoskiego Klastra Przemysłowego oraz Targów w Krakowie Sp. z o.o.  Podczas tegorocznej, trzeciej już edycji na powierzchni 2626 m2 ofertę zaprezentowało 366 producentów i dystrybutorów z 26 krajów. Targi odwiedziło 3701 specjalistów z całego świata (30% więcej niż w roku 2018).

czytaj więcej
16 listopada 2018

INNOFORM 2019

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 124 podczas 3. edycji Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM, które odbędą się w dniach 12-14 marca 2019 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Z roku na rok Targi rosną w siłę. Mamy nadzieję, że przyszłoroczna edycja będzie równie udana jak poprzednie.
Więcej informacji o Targach na stronie Organizatora

Zarejestruj się aby uzyskać bezpłatny bilet (tylko dla gości branżowych) lub pobierz zaproszenie. Goście chcący odwiedzić Targi są zobowiązani do aktywacji zaproszenia na stronie do 8 marca 2019 r. lub wydrukowania zaproszenia i wymienienia go na bezpłatny bilet wstępu podczas trwania Targów w PUNKCIE REJESTRACJI GOŚCI.

czytaj więcej
22 lutego 2019

Z radością informujemy, iż jeden z naszych wynalazków „Sposób wytwarzania kompozytu metaliczno-diamentowego dla narzędzi do cięcia i szlifowania znalazł uznanie w oczach Komisji Konkursowej EUREKA! DGP – odkrywamy polskie wynalazki i został zakwalifikowany do grona nominowanych do nagrody głównej.

W weekendowym wydaniu Dziennika Gazeta Prawna ukazał się artykuł, w którym zaprezentowano osiągnięcia zespołu badawczego z IZTW  oraz istotę i znaczenie tego wynalazku w rozwoju nowoczesnych technologii wytwarzania materiałów kompozytowych.

Zapraszamy do lektury!

czytaj więcej
19 lutego 2019

Cykl imprez organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jedną z najważniejszych imprez cyklu są Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL. „Przemysłowa Wiosna” zawita do Targów Kielce od 26 do 28 marca 2019 roku.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr B-89 na którym zaprezentujemy nasze najnowszy rozwiązania, w tym „Narzędzia ścierne supertwarde o osnowie polimerowej do obróbki powierzchni kamiennych i betonowych”. Jak co roku Instytut objął to wydarzenie patronatem merytorycznym.

Więcej informacji na stronie Organizatora

czytaj więcej
Strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10