Strona główna» Osiągnięcia» Nagrody i dyplomy

Nagrody i dyplomy

Strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Podczas odbywających się w Sosnowcu 9. Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2016 Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania otrzymał jedną z dwóch przyznanych nagród targowych - MEDAL EXPO SILESIA w kategorii innowacyjność, funkcjonalność, przydatność produktu, energooszczędność i proekologiczność za kompozyt metaliczno-diamentowy otrzymany metodą SPS do obróbki materiałów ceramicznych. Gratulujemy wynalazcom !!

czytaj więcej

Z przyjemnością informujemy, że jedną z czterech nagród przyznanych przez Komisję Konkursową podczas targów KOMPOZYT-EXPO 2016 była nagroda dla naszego Instytutu.
Nagrodę Targów KOMPOZYT-EXPO 2016 dla Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w kategorii: wyroby z materiałów kompozytowych i ich zastosowanie za KOMPOZYT METALICZNO-DIAMENTOWY OTRZYMYWANY METODĄ SPS odebrała w imieniu Instytutu podczas wieczornej Gali dla Wystawców mgr inż. Elżbieta Bączek.

czytaj więcej

Z przyjemnością informujemy, że pani mgr Aneta Łętocha, pracownik Zakładu Metrologii Wielkości Geometrycznych naszego Instytutu otrzymała wyróżnienie za prezentację referatu pt. Wpływ rozdzielczości czujnika konfokalnego na pomiary struktury geometrycznej powierzchni podczas XVI Krajowej VII Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej „Metrologia w Technikach Wytwarzania”, która odbyła się w Opolu w dniach 22-23 września 2016 r.

czytaj więcej

Podczas gali finałowej konkursu „Eureka! DGP – odkrywamy polskie wynalazki”, która odbyła się w czwartek 16 czerwca br. w Warszawie, pani dr inż. Barbara Staniewicz-Brudnik, prof. IZTW w imieniu całego zespołu wynalazców odebrała dyplom za 3. miejsce w konkursie internautów.
Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy.
Wynalazcom gratulujemy sukcesu !!

czytaj więcej

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG odbyły się w nowoczesnym, niedawno oddanym do użytku budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, w dniach 14-15 czerwca.
Laureatem platynowego medalu-statuetki został wynalazek Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania, firmy Medenta - Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii oraz Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej im. Aleksandra Krupkowskiego Polskiej Akademii Nauk ,,Implant dystrakcyjny”, którego autorami jest zespół w składzie mgr inż. Zbigniew Machynia, lek. stomatolog Krystian Koynov, prof. dr hab. Krzysztof Sztwiertnia. W imieniu zespołu statuetkę i dyplom odebrał mgr inż. Zbigniew Machynia.
Wynalazcy z naszego Instytutu zostali także nagrodzeni srebrnym i brązowym medalem.

czytaj więcej
Strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10