Strona główna» Osiągnięcia» Nagrody i dyplomy

Nagrody i dyplomy

Strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Podczas obywających się w Kielcach IX Dni Druku 3D 2017 Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania otrzymał wyróżnienie za technologię wytwarzania innowacyjnego implantu dystakcyjnego.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy możliwości Instytutu w zakresie druku 3D w metalu.

Nagrodzonym kolegom gratulujemy nagrody!

Wyróżnienie Dni Druku 3D 2017

czytaj więcej

Podczas Jubileuszowej Konferencji „W perspektywie Jakości”, która odbyła się w dniu 10 marca 2017 r. w Warszawie, Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania otrzymał okolicznościowy medal 25-lecia Działalności Klubu POLSKIE FORUM ISO 9000 za zasługi w propagowaniu idei JAKOŚCI przyznany uchwałą Zarządu Klubu POLSKIE FORUM ISO 9000.

czytaj więcej

Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa złożył na ręce Dyrektora Instytutu Marii Zybury-Skrabalak podziękowania za zaangażowanie w działania związane z przygotowaniem i realizacją Małopolskiej Nocy Naukowców 2016.

czytaj więcej

Komisja Konkursowa przyznała Instytutowi Zaawansowanych Technologii Wytwarzania główną nagrodę w kategorii narzędzia – Dużego Złotego Smoka - za kompozyt metaliczno-diamentowy otrzymany metodą SPS do obróbki materiałów ceramicznych. Eksperci oceniali nowoczesność rozwiązań  konstrukcyjnych i technologicznych, wysoki poziom parametrów eksploatacyjnych, estetykę wykonania, funkcjonalność i korzystne cechy ergonomiczne, brak zagrożeń dla środowiska pracy i środowiska naturalnego. To kolejna prestiżowa nagroda dla tego wynalazku. Gratulujemy!!
Ponad 450 wystawców, liczne rzesze zwiedzających, mnóstwo imprez towarzyszących to wizytówka 21. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®, które odbyły się w krakowskim Centrum Targowym w dniach 18-20 października 2016 r.

czytaj więcej

Podczas odbywających się w Sosnowcu 9. Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2016 Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania otrzymał jedną z dwóch przyznanych nagród targowych - MEDAL EXPO SILESIA w kategorii innowacyjność, funkcjonalność, przydatność produktu, energooszczędność i proekologiczność za kompozyt metaliczno-diamentowy otrzymany metodą SPS do obróbki materiałów ceramicznych. Gratulujemy wynalazcom !!

czytaj więcej
Strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10