Strona główna» Osiągnięcia» Nagrody i dyplomy

Nagrody i dyplomy

Strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Złoty Smok Wawelski, nagroda w Konkursie Targowym w kategorii Narzędzia za Ściernice supercienkie diamentowe i z regularnego azotku boru ze spoiwem hybrydowym, trafił w ręce wynalazców z Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania. Jury Konkursu po raz kolejny doceniło innowacyjne rozwiązanie opracowane w naszym Instytucie.

czytaj więcej

Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa złożył na ręce Dyrektora Instytutu Marii Zybury-Skrabalak podziękowania za zaangażowanie w działania związane z organizacją Małopolskiej Nocy Naukowców 2015.

czytaj więcej

Podczas 9. Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków, która odbyła się w dniach 12 – 14 października 2015 roku w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania został nagrodzony aż trzema medalami:

 

  • Złoty medal z wyróżnieniem za Spoiwo ceramiczne do narzędzi ściernych
  • Srebrny medal za Sposób modyfikacji naprężeń w warstwie wierzchniej utwardzonych stopów metali
  • Brązowy medal za Spoiwo hybrydowe do narzędzi ściernych

Wynalazcom gratulujemy kolejnych nagród!

czytaj więcej

W dniach 1-3 października odbyły się kolejne targi INST – 2015 Taipei International Invention Show & Technomart w Taipei World Trade Center na Tajwanie. Wśród polskich wynalazków promowanych przez Business Haller podczas XI edycji targów znalazło się Spoiwo ceramiczne do narzędzi ściernych, za które Instytut otrzymał złoty medal.

czytaj więcej

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX Komisja Konkursowa przyznała tylko dwa medale i dwa wyróżnienia w konkursie na najlepsze produkty prezentowane przez Wystawców.
Z satysfakcją informujemy, że Instytut otrzymał wyróżnienie za:
Ściernice supercienkie diamentowe i z regularnego azotku ze spoiwem hybrydowym

czytaj więcej
Strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10