Strona główna» Osiągnięcia» Media o nas

Media o nas

Strona:  1 2 3 4 5 6 7
Certyfikacja maszyn i urządzeń - czy jest potrzebna? – Portal Staleo.pl

Na portalu Staleo.pl ukazał się artykuł na temat zalet certyfikacji maszyn i urządzeń. Zapraszamy do lektury!

Czytaj

W czerwcowym numerze Przeglądu Technicznego (nr 11 z 3.06.2018 r., s. 25) w ramach działu Giełda wynalazków i projektów zamieszczono artykuł na temat najnowszych rozwiązań opracowanych w IZTW i nagradzanych na międzynarodowych targach branżowych w latach 2017 i 2018. Artykuł prezentuje nowoczesny i bardzo wydajny materiał kompozytowy na narzędzia do cięcia i szlifowania oraz technologię poprawy jakości powierzchni  elementów wykonanych technologią SLS/SLM. Zapraszamy do lektury!

czytaj więcej
Drukowanie 3D z proszków metali - Portal Staleo.pl

Zapraszamy do lektury artykułu nt. wytwarzania przyrostowego elementów o skomplikowanych kształtach z wykorzystaniem technologii druku 3D z proszków metali opublikowanego przez portal Staleo.pl.

Czytaj

W listopadowym numerze miesięcznika Mechanik (nr 11/2017, s. 954) ukazał się artykuł dotyczący 10. jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbyły się w Sosnowcu w dniach 3-5 października 2017 roku. W artykule omówiono najważniejsze wydarzenia towarzyszące Targom, w tym Galę Jubileuszową podczas której naszemu Instytutowi wręczono Statuetkę oraz podziękowania za wspieranie Targów od początku ich istnienia,  a także Medal Targów za „Sposób wygładzana powierzchni elementów funkcjonalnych wykonanych metodami przyrostowymi”. Zapraszamy do lektury!

czytaj więcej

Ogólnopolskie czasopismo techniczne  Świat Obrabiarek i Narzędzi  zamieściło w bieżącym numerze (11-12/2017)  artykuł podsumowujący 10. jubileuszową edycję Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbyły się w Sosnowcu w dniach 3-5 października 2017 roku. W artykule wspomniano o Medalu Targów przyznanym Instytutowi za „Sposób wygładzana powierzchni elementów funkcjonalnych wykonanych metodami przyrostowymi” oraz zamieszczono zdjęcie z Gali wręczenia nagród, na którym uwieczniono laureatów, w tym odbierającego naszą nagrodę
dra inż. Janusza Kalisza (drugi z lewej). Zapraszamy do lektury!

czytaj więcej
Strona:  1 2 3 4 5 6 7