Strona główna» Osiągnięcia» Media o nas

Media o nas

Strona:  1 2 3 4 5 6 7

W dodatku specjalnym Nauka i Biznes do dziennika Rzeczpospolita (30 stycznia 2017) ukazała się informacja o działalności Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania. W skrócie przedstawiono potencjał Instytutu oraz zaprezentowano ofertę w zakresie usług technologicznych, badawczych i doradczych. Zapraszamy do lektury i współpracy!

czytaj więcej
Wytwarzanie materiałów narzędziowych może być tańsze... Portal Staleo.pl

Zapraszamy do lektury artykułu nt. technologii otrzymywania kompozytów metaliczno-diamentowych przeznaczonych na narzędzia do cięcia i szlifowania materiałów ceramicznych i kompozytowych opublikowanego przez portal Staleo.pl.

Czytaj

W numerze 2 kwartalnika Materiały Ceramiczne/Ceramic Materials (Biuletyn, s. 183) ukazała się krótka relacja z ostatnich spotkań organizowanych w ramach międzynarodowego projektu SINTERCER, którego koordynatorem był Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania. Seminarium „Field Assistant Sintering Technology and Advanced Materials” oraz Warsztaty ,,Programming and selection of process sintering parameters for multiphase, high melting point and non-equillibrium ceramics” odbyły się w dniach 14-15 kwietnia br. w Krynicy-Zdroju.

czytaj więcej

Wywiad z Joanną Kapustą, Kierowniczką Zakładu Informacji Na­ukowej i Technicznej, Promocji i Szkoleń Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie.

Rozmawiali Hubert Onisk i Michał Białek, studenci kierunku Go­spodarka i Administracja Publiczna Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia relacji TV Skawina z konferencji prasowej poprzedzającej Małopolską Noc Naukowców 2016 r.  Konferencja odbyła się 28 września 2016 roku w Akademickim Centrum Materiałów i Nanotechnologii Akademii Górniczo-Hutniczej im. St. Staszica w Krakowie.

czytaj więcej
Strona:  1 2 3 4 5 6 7