Strona główna» Strony pokrewne: nagrody i wyróżnienia

Strony związane z: nagrody i wyróżnienia

Strona:  1 2 3 4

Strony

Podczas tegorocznych Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, które odbyły się w Kielcach w dniach 26 - 28 marca 2014 roku, konstruktorzy Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania otrzymali kolejną nagrodę za Modułowy system do pomiaru i analizy topografii powierzchni TOPO 02

czytaj więcej

Metoda neutralizacji zuzytych emulsji olejowych - nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Poprawy Warunków Pracy

czytaj więcej

Przy okazji uroczystych obchodów 161. rocznicy powstania Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie wręczono m.in. Honorowe Dyplomy im. Teodora Baranowskiego, przyznawane od 2006 roku firmom, które wyróżniają się na polu wdrażania i stosowania najnowocześniejszych rozwiązań technicznych.

czytaj więcej

Srebrny medal w międzynarodowym konkursie ,,BRUSSELS EUREKA” podczas tegorocznej jubileuszowej 60. edycji Międzynarodowych Targów Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik BRUSSELS INNOVA 2011

czytaj więcej

W dniach 27 –29 marca 2012 odbyły się w Kielcach Międzynarodowe Targi Technologii Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM – TOOL 2012.Po raz czwarty Instytut objął imprezę patronatem merytorycznym.

czytaj więcej

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Barbara Kudrycka wyróżniła grupę badaczy z Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania za projekt "Kompozyt na osnowie diamentu z ceramiczną fazą wiążącą i sposób jego wytwarzania".

czytaj więcej

Za frezy ślimakowe specjalne Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania otrzymał Medal Targi Kielce STOM-TOOL 2013.

czytaj więcej

Modułowy system do pomiaru i analizy topografii powierzchni TOPO 02 otrzymał Główną Nagrodę w kategorii aparatura pomiarowa i kontrolna 18. Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL 2013. Gratulujermy zespołowi konstruktorów w składzie mgr inz. Tatiana Miller oraz inż. Krzysztof Gajda kolejnej nagrody.

czytaj więcej

12 lipca 2013 roku rozstrzygnięto XVI edycję Konkursu Fiata na najlepszą pracę magisterską i doktorską zgłoszoną na tegoroczny konkurs w ramach tematyki preferowanej przez CRF FIAT

czytaj więcej

Zespół w składzie Piotr Putyra, Bogusław Rajchel, Lucyna Jaworska, Jadwiga Kwiatkowska, Marcin Podsiadło otrzymał Srebrny Medal na Międzynarodowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik Brussels INNOVA 2013 za Tarczę do nanoszenia powłok węglowych domieszkowanych metalami aktywnymi biologicznie i sposób ich wytwarzania. Gratulujemy kolejnej nagrody w tym prestiżowym konkursie !!

czytaj więcej

Na 6. Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbyły się w Sosnowcu w dniach 1 - 3 października 2013, Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania został nagrodzony Medalem za Mikrowycinarkę elektroerozyjną MW50.

czytaj więcej

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Lena Kolarska-Bobińska wyróżniła grupę badaczy z Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania za projekt pod nazwą "Tarcze do nanoszenia powłok węglowych domieszkowanych metalami aktywnymi biologicznie i sposób ich wytwarzania".

czytaj więcej

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Lena Kolarska-Bobińska wyróżniła grupę badaczy z Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania za projekt pod nazwą "Kompozyt na osnowie diamentu z ceramiczną fazą wiążącą i sposób jego wytwarzania".

czytaj więcej

Podczas Europejskiej Wystawy Kreatywności i Innowacji EUROINVENT, która odbyła się w Rumunii w dniach 22-24 maja 2014 roku, grupa wynalazców z Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania, Instytutu Fizyki Jądrowej PAN oraz Akademii Górniczo-Hutniczej  w składzie Piotr Putyra, Bogusław Rajchel, Lucyna Jaworska, Jadwiga Kwiatkowska, Marcin Podsiadło, Ludosław Stobierski została nagrodzona za “Tarcze do nanoszenia powłok węglowych domieszkowanych metalami aktywnymi biologicznie i sposób ich wytwarzania”. Gratulujemy kolejnej nagrody!

czytaj więcej

Podczas 7. Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbyły się w Sosnowcu w dniach 30 września - 2 października 2014 roku, konstruktorzy Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania otrzymali nagrodę za Modułowy system do pomiaru i analizy topografii powierzchni TOPO 02.

czytaj więcej
Strona:  1 2 3 4