Strona główna» Strony pokrewne: generator impulsów

Strony związane z: generator impulsów

Produkty

UZSD

Generator impulsów typu UZSD

Generatory impulsów typu UZSD o maksymalnym prądzie roboczym 40, 80 i 120 A do drążarek elektroerozyjnych konwencjonalnych i zmechanizowanych, przeznaczone są do zasilania konwencjonalnych drążarek elektroerozyjnych tzn. o sterowanej jednej osi - głównie Z. Generatory mają budowę modułową, która zapewnia łatwy dostęp do układów elektrycznych. Elektroniczny generator impulsów zabudowany jest w dobrze wentylowanej szafie o stopniu ochrony IP44.

zobacz więcej
 
UZSD CNC

Generator impulsów typu UZSD CNC

Generator impulsów typu UZSD CNC o maksymalnym prądzie roboczym 45 A przeznaczony jest do drążarek elektroerozyjnych o trzech osiach sterowanych numerycznie. Zwarta modułowa budowa generatora oraz zastosowanie kaset profesjonalnego systemu EURO zapewnia łatwy dostęp do wszystkich układów elektronicznych w szafie. Jednostką sterującą jest komputer przemysłowy typu PC firmy Advantech z monitorem kolor 15" i klawiaturą bryzgoszczelną typu QWERTY. System sterujący czasu rzeczywistego opracowano w IZTW.

 

Generator impulsów typu UZSD CNC o maksymalnym prądzie roboczym 45 A przeznaczony jest do drążarek elektroerozyjnych o trzech osiach sterowanych numerycznie. Zwarta modułowa budowa generatora oraz zastosowanie kaset profesjonalnego systemu EURO zapewnia łatwy dostęp do wszystkich układów elektronicznych w szafie. Jednostką sterującą jest komputer przemysłowy typu PC firmy Advantech z monitorem kolor 15"i klawiaturą bryzgoszczelną typu QWERTY. System sterujący czasu rzeczywistego opracowano w IZTW.

zobacz więcej
 

Generator impulsów UZSD 10

Generator UZSD 10 przeznaczony jest do zasilania elektroerozyjnych wycinarek drutowych

zobacz więcej