Strona główna» Strony pokrewne: obrabiarki i urządzenia erozyjne

Strony związane z: obrabiarki i urządzenia erozyjne

Produkty

EWEB 40 CNC

Elektroerozyjna wycinarka drutowa EWEB 40 CNC

Elektroerozyjna wycinarka drutowa EWEB 40CNC przeznaczona jest do wykonywania otworów oraz zarysów zewnętrznych cylindrycznych lub stożkowych, o dowolnym kształcie w przekroju poprzecznym. Mogą być na niej obrabiane wszelkie materiały przewodzące prąd elektryczny (stal hartowana, węgliki spiekane itp.) o grubości do 150 mm.

OSTATNIE OBRABIARKI Z SERII - Możliwość negocjacji cen

zobacz więcej
 
EDIOS

Drążarki elektroerozyjne EDIOS 16Z i EDIOS 16 CNC

Drążarka EDIOS 16 stosowana jest do wykonywania wgłębień i otworów w przedmiotach, których wymiary gabarytowe nie przekraczają 600 mm długości, 400 mm szerokości oraz 160 mm wysokości.
Typowymi przedmiotami obrabianymi są formy do tworzyw sztucznych, matryce kuźnicze, kokile odlewnicze, ciągadła i wykrojniki. Drążarka jest szczególnie przydatna w małych i średnich narzędziowniach oraz warsztatach mechanicznych.

OSTATNIE OBRABIARKI Z SERII - Możliwość negocjacji cen

zobacz więcej
 
UDS 160

Ultradźwiękowa drążarka stołowa UDS 160

Ultradźwiękowa drążarka stołowa UDS 160 przeznaczona jest do obróbki i regeneracji otworów w zakresie średnic 0,05 - 4,5 mm w ciągadłach z materiałów supertwardych, takich jak diament naturalny oraz materiały polikrystaliczne na bazie drobno- i gruboziarnistego diamentu syntetycznego, a także do obróbki otworów w ciągadłach z węglików spiekanych.

zobacz więcej
 
UZSD

Generator impulsów typu UZSD

Generatory impulsów typu UZSD o maksymalnym prądzie roboczym 40, 80 i 120 A do drążarek elektroerozyjnych konwencjonalnych i zmechanizowanych, przeznaczone są do zasilania konwencjonalnych drążarek elektroerozyjnych tzn. o sterowanej jednej osi - głównie Z. Generatory mają budowę modułową, która zapewnia łatwy dostęp do układów elektrycznych. Elektroniczny generator impulsów zabudowany jest w dobrze wentylowanej szafie o stopniu ochrony IP44.

zobacz więcej
 
UZSD CNC

Generator impulsów typu UZSD CNC

Generator impulsów typu UZSD CNC o maksymalnym prądzie roboczym 45 A przeznaczony jest do drążarek elektroerozyjnych o trzech osiach sterowanych numerycznie. Zwarta modułowa budowa generatora oraz zastosowanie kaset profesjonalnego systemu EURO zapewnia łatwy dostęp do wszystkich układów elektronicznych w szafie. Jednostką sterującą jest komputer przemysłowy typu PC firmy Advantech z monitorem kolor 15" i klawiaturą bryzgoszczelną typu QWERTY. System sterujący czasu rzeczywistego opracowano w IZTW.

 

Generator impulsów typu UZSD CNC o maksymalnym prądzie roboczym 45 A przeznaczony jest do drążarek elektroerozyjnych o trzech osiach sterowanych numerycznie. Zwarta modułowa budowa generatora oraz zastosowanie kaset profesjonalnego systemu EURO zapewnia łatwy dostęp do wszystkich układów elektronicznych w szafie. Jednostką sterującą jest komputer przemysłowy typu PC firmy Advantech z monitorem kolor 15"i klawiaturą bryzgoszczelną typu QWERTY. System sterujący czasu rzeczywistego opracowano w IZTW.

zobacz więcej
 

Generator impulsów UZSD 10

Generator UZSD 10 przeznaczony jest do zasilania elektroerozyjnych wycinarek drutowych

zobacz więcej
 

Sterowana numerycznie oś "C" typu ERIOS 329

Oś "C" - sterowana numerycznie głowica obrotowo-podziałowa stanowi wyposażenie specjalne drążarek elektroerozyjnych typu MEDIOS, EDIOS 16 CNC, EDEE 40CNC. Sterowana numerycznie oś "C" umożliwia drążenie ruchem interpolowanym sprzężonym z dowolną osią X, Y, Z. Cechą charakterystyczną głowicy jest wysoka sprawność i szybkość reakcji, precyzja i sztywność uchwytu mocującego elektrody.

zobacz więcej
 

Głowica wysokoobrotowa typu ERIOS 328

Głowica wysokoobrotowa stanowić może wyposażenie specjalne wszystkich obrabiarek elektroerozyjnych tzn. drążarek i wycinarek. Głowica wysokoobrotowa - oś "C1" z pompą do tłoczenia cieczy dielektrycznej przez wrzeciono stanowi wyposażenie do frezowania i drążenia elektroerozyjnego miniotworów.

zobacz więcej