Strona główna» Strony pokrewne: targi

Strony związane z: targi

Strona: 1 2 3 4

Strony

Ściernice z regularnego azotku i submikrokrystalicznego korundu spiekanego do szlifowania materiałów trudno obrabialnych wytwarzanych w IZTW po raz kolejny zostały uhonorowane - tym razem podczas targów poznańskich ITM.

czytaj więcej
Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki - Sosnowiec, 29 września - 1 października 2010
Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki - Sosnowiec, 29 września - 1 października 2010

Zapraszamy do Sosnowca do stoiska D111 Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania na Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki - TOOLEX 2010 w dniach 29 września - 1 października.

15. Międzynarodowe Targi Obrabiarek EUROTOOL - Kraków, 13-15 października 2010
15. Międzynarodowe Targi Obrabiarek EUROTOOL - Kraków, 13-15 października 2010

Zapraszamy na Targi w Krakowie 15. EUROTOOL - Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów w dniach 13 - 15 października 2010.

Stoisko 102 Instytutu Zaawnasowanych Technologii Wytwarzania

Małopolskie Targi Innowacji Biznes + Nauka 2010 - Kraków, 13 października 2010
Małopolskie Targi Innowacji Biznes + Nauka 2010 - Kraków, 13 października 2010

Zapraszamy na Mały Rynek w Krakowie 13 października 2010 na Małopolskie Targi Innowacji Biznes + Nauka 2010

IV Salon Technologii Obróbki Metali STOM - Kielce 22-24.03.2011
IV Salon Technologii Obróbki Metali STOM - Kielce 22-24.03.2011

Zapraszamy na IV Salon Technologii Obróbki Metali STOM 2011 - Kielce, na którym będą prezentowane najnowsze technologie z zakresu obróbki metali, oprzyrządowania technologicznego obrabiarek, oprogramowania, wspomagania komputerowego procesów obróbki oraz bezpieczeństwa i higiena pracy.

Zapraszamy również do stoiska Nr D-52 Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie.

Zapraszamy na III Salon Technologii Obróbki Metali STOM 2010 - Kielce 23-26.03.2010, na którym będą prezentowane najnowsze technologie z zakresu obróbki metali, oprzyrządowania technologicznego obrabiarek, oprogramowania, wspomagania komputerowego procesów obróbki oraz bezpieczeństwa i higiena pracy.

Zapraszamy również do stoiska Nr B-47 Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie.

czytaj więcej

Powodzeniem zakończyła się rekrutacja Wystawców na Małopolskie Targi Innowacji. Sukces ten to niewątpliwie zasługa każdego z 50 Wystawców, którzy uzyskali kwalifikację. Wśród nich 33 podmioty stanowią instytucje, a 17 mikro, małe, i średnie przedsiębiorstwa. Wystawcy instytucjonalni to min. centra transferu technologii, uczelnie, instytuty badawcze, instytucje otoczenia biznesu z Małopolski, a także ogólnopolskie instytucje takie jak: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Urząd Patentowy RP. Reprezentantami biznesu są przedsiębiorstwa, które swoim doświadczeniem i osiągnięciami dają "innowacyjny dobry przykład". Pełna lista wystawców dostępna jest na stronie www.imalopolska.eu. Przypominamy, że Małopolskie Targi Innowacji Biznes + Nauka już 13 października na Małym Rynku w Krakowie.

czytaj więcej
Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki - Sosnowiec 23-25 września 2009
Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki - Sosnowiec 23-25 września 2009

23 września rozpocznie się druga edycja Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbędą się w Expo Silesia w Sosnowcu w dniach od 23 do 25 września.

Targi TOOLEX to impreza wystawiennicza dedykowana firmom wykorzystującym technologie obróbki metalu w swoich procesach produkcyjnych.

14. Międzynarodowe Targi Obrabiarek EUROTOOL - Kraków, 21-23 października 2009
14. Międzynarodowe Targi Obrabiarek EUROTOOL - Kraków, 21-23 października 2009

Zapraszamy na 14. Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL 2009 - największą w południowej Polsce specjalistyczną ekspozycję obrabiarek, narzędzi i urządzeń do obróbki materiałów, która odbędzie się w Krakowie, przy ulicy Centralnej 41a w dniach od 21 do 23 października 2009 roku.

Zapraszamy również na seminarium Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w drugi dzień targowy (22 października), od godziny 10:45 do 12:45.

Program seminarium "Mikrotechnologie Wytwarzania we Współczesnym Przemyśle":

  1. Materiały ceramiczne na narzędzia stosowane do mikroobróbki (doc. dr hab. inż. Magdalena Szutkowska)
  2. Badania procesu obróbki elektrochemicznej mikroelementów (prof. dr hab. inż. Adam Ruszaj)
  3. Mikroobróbka elektroerozyjna elektroda drutową (dr inż. Andrzej Nowakowski)
  4. Mikroobróbka elektroerozyjna w zastosowaniach medycznych (dr inż. Wacław Mielnicki)

Galeria zdjęć z Targów EUROTOOL 21-23.10.2009.

Wręczenie Instytutowi dyplomu oraz statuetki Złotego Smoka Wawelskiego z gratulacjami z okazji 60-lecia działalności oraz życzeniami dalszych sukcesów.

czytaj więcej
Nagroda INNOVA Brussel 2010
Brussels Innova 2010 - Srebrny Medal

Podczas 59. Światowych Targów Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik "BRUSSELS INNOVA 2010" w dniach 18-20 listopada zespół ekspertów z Belgii i krajów uczestniczących w targach przyznał srebrny medal Instytutowi Zaawansowanych Technologii Wytwarzania za projekt pod nazwą "Sposób formowania kompozytu diamentowego z gradientem stężenia faz".

Podziękowanie za udzielony patronat merytoryczny nad 15 Targami Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów

czytaj więcej
IV Salon Technologii Obróbki Metali STOM - Kielce 22-24.03.2011
IV Salon Technologii Obróbki Metali STOM - Kielce 22-24.03.2011

Spotkania z Konsultantami KSI

Podczas IV Salonu Technologii Obróbki Metali STOM 2011 - Kielce, Konsultanci z Ośrodka Krajowego Systemu Innowacji przy Instytucie Zaawansowanych Technologii Wytwarzania przybliżą Przedsiębiorcom tematykę innowacyjnych wdrożeń oraz transferu technologii. Przedsiębiorcy zainteresowani skorzystaniem z bezpłatnych, specjalistycznych usług doradczych będą mogli nawiązać kontakt z Konsultantami KSI oraz uzyskać szczegółowe informacje związane z wykonaniem audytu technologicznego i transferu technologii.

Zapraszamy do stoiska D-52 Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie.

Nagroda za Rodzinę maszyn pomiarowych LINEA NMP opracowany przez Zakład Metrologii Wielkości Geometrycznych.

czytaj więcej

Na Światowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik "Brussels Innova", które odbyły się w dniach 18 do 20 listopada 2009 roku, paniom dr. inż. Barbarze Staniewicz-Brudnik i mgr inż. Kazimierze Majewskiej-Albin z Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania przyznano złoty medal za Supertwarde Narzędzia Specjalne Ze Spoiwem Ceramicznym (Superhard Grinding Tools)

czytaj więcej

Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania laureatem Złotego Medalu na targach INNOWACJE - TECHNOLOGIE - MASZYNY Poznań 2010 za Ściernice z regularnego azotku boru ze spoiwem ceramicznym opracowaną przez Zakład Techniki Erozyjnej i Ściernej

czytaj więcej

Podczas Targów STOM 2011 w Kielcach Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania został nagrodzony Medalem STOM 2011 za Profilometr warsztatowy PW03BT z transmisją bezprzewodową,opracowany w Zakładzie Metrologii Wielkości Geometrycznych IZTW przez Pracowników Instytutu - mgr inż.Tatianę Miller i inż.Krzysztofa Gajdę.

czytaj więcej

Nagroda za MODUŁOWY SYSTEM DO POMIARU I ANALIZY TOPOGRAFII POWIERZCHNI TOPO 01 opracowany przez Tatianę Miller i Krzysztofa Gajdę (Zakład Metrologii Wielkości Geometrycznych).

czytaj więcej

Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania laureatem Złotego Medalu na targach INNOWACJE - TECHNOLOGIE - MASZYNY Poznań 2011 za modułową szlifierkę ścierno-erozyjną MESO 25 CNC

czytaj więcej

Podczas Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Toolex w Sosnowcu które odbyły się w dniach 5-7 października 2011 Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania został nagrodzony medalem za Modułową szlifierkę ścierno-erozyjną MESO 25 CNC

czytaj więcej
Strona: 1 2 3 4