Strona główna» Strony pokrewne: złoty medal

Strony związane z: złoty medal

Strony

Nagroda za Rodzinę maszyn pomiarowych LINEA NMP opracowany przez Zakład Metrologii Wielkości Geometrycznych.

czytaj więcej

Na Światowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik "Brussels Innova", które odbyły się w dniach 18 do 20 listopada 2009 roku, paniom dr. inż. Barbarze Staniewicz-Brudnik i mgr inż. Kazimierze Majewskiej-Albin z Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania przyznano złoty medal za Supertwarde Narzędzia Specjalne Ze Spoiwem Ceramicznym (Superhard Grinding Tools)

czytaj więcej

Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania laureatem Złotego Medalu na targach INNOWACJE - TECHNOLOGIE - MASZYNY Poznań 2010 za Ściernice z regularnego azotku boru ze spoiwem ceramicznym opracowaną przez Zakład Techniki Erozyjnej i Ściernej

czytaj więcej

Nagroda za MODUŁOWY SYSTEM DO POMIARU I ANALIZY TOPOGRAFII POWIERZCHNI TOPO 01 opracowany przez Tatianę Miller i Krzysztofa Gajdę (Zakład Metrologii Wielkości Geometrycznych).

czytaj więcej

Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania laureatem Złotego Medalu na targach INNOWACJE - TECHNOLOGIE - MASZYNY Poznań 2011 za modułową szlifierkę ścierno-erozyjną MESO 25 CNC

czytaj więcej

Zespół badawczy Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w składzie Barbara Staniewicz-Brudnik, Elżbieta Bączek, Grzegorz Skrabalak otrzymał Złoty Medal z wyróżnieniem i nagrodę specjalną Chorwackiego Stowarzyszenia Wynalazców na  Międzynarodowych Targach Innowacji Technologicznych Brussel EUREKA! 2014 za Spoiwo ceramiczne  do narzędzi ściernych.

czytaj więcej

Platynową Nagrodę Międzynarodowych Targów Wynalazczości BIS w Londynie oraz złoty medal otrzymał wynalazek Instytutu ,,Tarcza do nanoszenia powłok węglowych domieszkowanych metalami aktywnymi biologicznie i sposób ich wytwarzania”

czytaj więcej

Na Międzynarodowych Targach Wynalazków i Technologii w dniach 8-21 września 2014 w Centrum Handlu Światowego (TWTC) w Taipei prezentowano m.in. wynalazki niektórych polskich instytutów badawczych i wyższych uczelni technicznych. W konkursie wynalazków Invention Show & Technomart INST 2014 złotym medalem nagrodzono rozwiązanie Instytutu ,,Tarcza do nanoszenia powłok węglowych domieszkowanych metalami aktywnymi biologicznie I sposób ich wytwarzania”

czytaj więcej

Zespół badawczy Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w składzie Barbara Staniewicz-Brudnik, Elżbieta Bączek, Grzegorz Skrabalak otrzymał Złoty Medal z wyróżnieniem i nagrodę specjalną Chorwackiego Stowarzyszenia Wynalazców na  Międzynarodowych Targach Innowacji Technologicznych Brussel EUREKA! 2014 za Spoiwo ceramiczne  do narzędzi ściernych.

czytaj więcej

W dniach 1-3 października odbyły się kolejne targi INST – 2015 Taipei International Invention Show & Technomart w Taipei World Trade Center na Tajwanie. Wśród polskich wynalazków promowanych przez Business Haller podczas XI edycji targów znalazło się Spoiwo ceramiczne do narzędzi ściernych, za które Instytut otrzymał złoty medal.

czytaj więcej

Podczas 9. Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków, która odbyła się w dniach 12 – 14 października 2015 roku w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania został nagrodzony aż trzema medalami:

 

  • Złoty medal z wyróżnieniem za Spoiwo ceramiczne do narzędzi ściernych
  • Srebrny medal za Sposób modyfikacji naprężeń w warstwie wierzchniej utwardzonych stopów metali
  • Brązowy medal za Spoiwo hybrydowe do narzędzi ściernych

Wynalazcom gratulujemy kolejnych nagród!

czytaj więcej

Zespół badawczy Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w składzie Magdalena Szutkowska, Lucyna Jaworska, Sławomir Cygan i Marcin Podsiadło otrzymał Złoty Medal na  Międzynarodowych Targach Innowacji Technologicznych Brussels EUREKA! 2015 za Kompozyt na osnowie węglika spiekanego dla narzędzi skrawających i sposób wytwarzania kompozytu na osnowie węglika spiekanego dla narzędzi skrawających.

czytaj więcej